gość
gość [22.07.17, 17:18]
odpowiedzi: 1

Nieśmiały chłopak a seks oralny...

Od jakiegoś czasu kręcę z chłopakiem. Problem w tym, że on od początku był bardzo nieśmiały, w ogóle nie wiem jakim cudem udało nam się to zacząć hehe... :) Mnie to nawet podnieca, a widać że on też odważa się na coraz więcej, ale nie doszło jeszcze do wiecie czego. Widać, że trzeba go rozkręcić.

Chciałabym go rozkręcić żeby puściły mu hamulce, a ja też nie ukrywam że bym go schrupała :P Moja koleżanka zaproponowała, żeby przed normalnym seksem spróbować zrobić mu no wiecie co ustami :) Mi też ten pomysł wydaje się całkiem całkiem i uważam że po tym może przestałby się tak wstydzić hihi :) Problem w tym że jak faceci mają blokadę to czasem bywa różnie z tym, a nie chcę żeby czuł się zakłopotany bo znam jego wrażliwość i może być mu potem wstyd jeszcze bardziej. Pytanie mam ogólnie tylko takie czy mu stanie bo lodzik to nie jest jakaś większa filozofia przynajmniej dla chłopaka. Potem z czasem posuwalibyśmy się dalej i dalej, wiadomo :)
Jak sądzicie, da radę, czy odradzacie? Ewentualnie jak inaczej sobie z tym poradzić?Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
  • gość
    (1 - 0)
    100%
    marcin [22.07.17, 18:58]
    Jak zrobiłaś mu loda, to powiedz ,na następny dzień po stosunku ,że teraz jego kolej sie odwdzięczyć, albo pokaż mu film porno a najlepiej komedie żeby nie wiedział że nalegasz American Pie, jest tam scenka taka właśnie ,w którym chłopak robi minete dziewczynie,i powiedz "zrób mi tak następnym razem"
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane