gość
gość [11.07.16, 18:55]
odpowiedzi: 2

Mandat za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

Mam takie pytanie. Siedzimy np pijemy, podchodzi do nas policjant, dostajemy po 100 mandatu na glówkę za spożywanie w miejscu publicznym. Czy musimy opuścić dane miejsce/wyrzucić piwo np w trakcie spożywania? Czy mogę zostać i pić dalej i nic mi nie może więcej zrobić? Czy mandat obowiązuje 24h tak jak mnie słuchy doszły? Że drugi raz w tym samym dniu tego mandatu dostać nie mogę?Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [11.07.16, 20:00]
  pytanie zrozumiałem odpowiadam: policjant wystawił mandat i kazał opuścić miejsce publiczne. W tym wypadku musicie to zrobić jeśli tego nie zrobicie wnioch do sądu i 5 tysi grzywny bądź zbieranie psich gówien. Mandatow można dostać kilka za to samo. Wystarczy że zmieni się godzina i miejsce popijawy. Tak więc na przyszłosć spożywać w miejscu przeznaczonym, na terenie prywatnym bądź w domu.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [20.02.18, 14:45]
  Na policję to nie działa, ale na straż miejską jest prosty patent :D wyrabiasz dowód z dokumencika i jak coś sie sapia to im pokazujesz, wypisuja mandat i masz z glowy :D swoja droga ich IQ siega zenitu.... dostalem raz mandat "spozywanie alkoholu w miejscu dostepnym dla publicznosci".. oczywiscie to bylo w lesie takze ten..
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane