Bluza z napisem Firma -twoi idole, odczuwam niesmak.Ja im nie umniejszam, po prostu uważam że nie mają za grosze serca w swoich wersach. Ja za to jak święta Teresa - nie traktuje swych fanów jak powie

powietrza. Porażam niczym Tesla. a teraz Dolega ci przewlekła beka, umysłowy kaleka,orzeka ci to twój lekarz,diagnozy nie lekceważ,zgłoś się zanim decyzje masz w swoich rękach,zanim nastąpi kolejny etap.Musisz się opamiętać,inaczej cmentarzŁącze alter ega, SYNTEZA, trzy głowy jak u Cerbera, jak mniemam podoba się wam seans jak w Cinemax?

Pokaż odpowiedzi użytkownika (3) »


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (3 - 0)
  100%
  gość [30.10.15, 13:14]
  Aha

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • KissYou
  (1 - 0)
  100%
  KissYou [30.10.15, 13:05]
  Jak nie to spieprzaj, robię to by mieć czysto na sumieniu i w papierach, kto mnie popiera?
  Zwłaszcza ze reprezentuje gangsta rap jak w San Andreas, nawijając z szybkością Jumbo Jeta to nie radio Eska!
  Trema mnie nie zżera, chociaż nie śpiewam moje łańcuchy i sygnety to trofea, nieograniczone rymy jak ocean zje**nia Poeta.
  Doskonałe kryteria decydują kogo teraz nie ma, dla was ci co opuścili samosie to legenda, dla mnie zwykłe ścieeerrwa, gdy robi się gorąco spieprzają do Vegas, ale do was to nie dociera.
  Za to ze nadal tu jestem powinienem dostać medal, dla addmminów to nic nie warta teza, każdy zezna że najchętniej na mnie zrzucić cały ciężar - Zablokują IP przez mój byle jaki temat, a gdy Smash o netykietę nie dba łapie ich amnezja.
  Wiesz o co biega?
  Samosia jak Vietnam, na oko się tu każdego unicestwia.
  Idea - pisać jak ideał - zwiększać objętość modelarskiego portfela - spoko, jesteś bezpieczny, konto na pełen etat, gorzej jak jesteś jak reszta - napiszesz jakiś zły detal, chcesz zrobić konta restart? Niefart! Wielki władca samosi zawsze zwycięża - Przycisk zgłoś - milion razy z proxy - nie żyjesz bo to arsenał. Genialnie to wymyśliłeś, niech żyje Cezar... Je**na samosiowa arena, walkę mamy w genach.
  nie zwalniać tempa! O2 przydadzą się pieniądze - Bardzo nad takim rozumowaniem ubolewam.
  Rezerwat, do was to dociera? ehh w takim razie czeka was letarg.
  Żegnam słowami ''do widzenia'' - Ostatnia lekcja, skończyłem zajęcia, HEJNAŁ.
 • RzecznikSzatanaa
  (1 - 1)
  50%
  RzecznikSzatanaa [30.10.15, 13:10]
  Dobre Country
 • gość
  (3 - 0)
  100%
  najlepsza gość [30.10.15, 13:14]
  Aha
  Aha
 • KissYou
  (1 - 0)
  100%
  KissYou [30.10.15, 13:18]
  Rzecznaa
  Dobre Country

  To nie country, twój mózg wyblakły nie wie że to tekst legendarny! Przez twą głupotę twój los marny, jesteś na poziomie larwy na swoich jajach, czym je karmisz? Weż się ogarnij, jesteś jak Atari podczas mega awaria - Przy tobie wszyscy zwariowani, wchodzą do szafy bo myślą że dojdą do Narni. Dosyć tego, uciekam stad moim Ferrari, już mnie to nie bawi. Je**ać ten realizm, moje rymy przy tobie to jak żołnierze huussarii - Wpuszczają ci wpier**ol, ale nie ma się czym chwalić...
 • KissYou
  (1 - 0)
  100%
  KissYou [30.10.15, 13:21]
  berrie
  Aha
  Przeczytaj co ci wysłałem i odpisz XD
  Aha - nie myślałaś czy się zawahać, słowa ranią, te łzy to nie atrapa. chce wiedzieć czy to co wysłałem to klapa, jak dobre, to zamówię nam koniaka, będziemy świętować jak świętowanie w Afryce pierwszego Mega sama, nażarci do pasa.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  Olga444912 [24.11.15, 10:30]
  witam. Jeśli masz problemz otworzeniem zamka w mieszkaniu to z własnego doświadczenia mogę polecic fachowców z http://www.wlamywacz.pl/. Ekspresowo pomoga otworzyc zatrzasniete drzwi i wymienia zamek na nowy.
->
Opcje pytania
KissYou - inne pytania Więcej pytań »
Sponsorowane