Zapomniałem hasła » Zarejestruj się »
gość
gość [26.04.10, 14:22]
odpowiedzi: 6
Zgłoś

Po których lekach się tyje ?

Wiecie ?



Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
  • gość
    (0 - 1)
    0%
    gość [26.04.10, 14:23]
    Często gęsto po sterydowych.
  • mg2000
    (1 - 1)
    50%
    mg2000 [26.04.10, 14:23]
    np po hormonach po lekach zawierajacych kortyzon.
  • gość
    (0 - 1)
    0%
    gość [26.04.10, 14:24]
    po sterydach przyjmowanych na astmę,po hormonach na tarczycę
  • gość
    (1 - 1)
    50%
    gość [26.04.10, 14:25]
    po lekach psychotropowych
  • Fleurette
    (0 - 0)
    0%
    Fleurette [26.04.10, 14:26]
    Po hormonach, sterydach.
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    gość [26.04.10, 14:28]
    po sterydach ale nikt nie przepisze ci ich bo stosowanie ich ciagnie za soba inne duzo wieksze konsekwencje niz tylko bycie chudym
    znajdz przyczyne i wtedy sie lecz z tego, bo masz ukryta chorobe o ktorej nie wiesz
Dodaj odpowiedź
Odpowiada:
avatar gościa
:)
  • :/
  • :(
  • :)
  • :*
  • :<
  • :0
  • :o
  • >:D
  • :d
  • :|
  • :x
  • ;)
  • ;(
  • :p
  • :s
  • >:d
  • :D
  • >:o
  • :]
  • :[
  • :P
  • >:|

Pisząc odpowiedzi nie obrażaj innych. Więcej o netykiecie »

Wyszukiwanie
Zadaj pytanie
(potrzebujesz tylko 30 sekund!)
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane