Zapomniałem hasła » Zarejestruj się »
gość
gość [01.02.09, 13:44]
odpowiedzi: 6
Zgłoś

Biust a tabletki antykoncepcyjne

Słyszałam, że czasami zdarza się, że przy braniu tabletek antykoncepcyjnych powiększa się trochę biust. Ciekawa jestem, czy to tylko taka plotka czy prawda i mam pytanie do was dziewczyny, czy którejś z was rzeczywiście powiększył się biust przy braniu tabletek, a jeśli tak, to czy tylko tak minimalnie czy była wyraźna różnica?



Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
  • siostradobrarada
    (1 - 2)
    33%
    siostradobrarada [01.02.09, 13:45]
    byla bardzo wyrazna roznica. tabletki byly zle dobrane.
    a co? chcesz sie faszerowac hormonami zeby miec ladniejszy dekolt?
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    gość [01.02.09, 13:46]
    powiększył się o pięć rozmiarów
  • CoStanZa
    (0 - 0)
    0%
    CoStanZa [01.02.09, 13:49]
    no powieksza sie bo hormony robia swoje, jednej bardziej drugiej mniej
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    gość [01.02.09, 13:53]
    siostradobrarada
    byla bardzo wyrazna roznica. tabletki byly zle dobrane.
    a co? chcesz sie faszerowac hormonami zeby miec ladniejszy dekolt?

    zaczęłam brać tabletki, żeby się zabezpieczyć przed ciążą i ciekawa jestem czy przy okazji mogę liczyć na to, że mi się biust trochę powiększy
  • siostradobrarada
    (0 - 0)
    0%
    siostradobrarada [01.02.09, 13:57]
    skonczysz brac to ci sie zmniejszy. nie musze chyba mowic jak zmiany rozmiaru moga plywac na jedrnosc biustu?
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    gość [02.02.09, 14:55]
    Mnie sie powiekszyl prawie o rozmiar, ale nie wiem jeszcze, czy wroci do starego rozmiaru, jak przestane brac.
Dodaj odpowiedź
Odpowiada:
avatar gościa
:)
  • :/
  • :(
  • :)
  • :*
  • :<
  • :0
  • :o
  • >:D
  • :d
  • :|
  • :x
  • ;)
  • ;(
  • :p
  • :s
  • >:d
  • :D
  • >:o
  • :]
  • :[
  • :P
  • >:|

Pisząc odpowiedzi nie obrażaj innych. Więcej o netykiecie »

Wyszukiwanie
Zadaj pytanie
(potrzebujesz tylko 30 sekund!)
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane