Czy sa tacy mężczyzni?

Czy istnieja mezczyzni,ktorzy nie krzycza na swoje kobiety, wola odlozyc swoje hobby ponad nia, nie popychaja w bardzo ostrej wymianie zdan i na dodatek nie grożą ze odejda?


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (130 - 25)
  84%
  gość [14.09.09, 13:41]
  facet
  to nie faceci to pantoflarze tak zwani :)


  czegos tu nie rozumiem - jezeli facet nie bije, nie krzyczy na dziewczyne i nie szantazuje jej to jest pantoflarzem ? czego tu mozna sie dowiedziec he

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  (2 - 3)
  40%
  gość [15.09.09, 15:15]
  gość
  Jakbyś opisała mojego Mężczyznę :)Nie krzyczy, broń boże nigdy w życiu mnie nie popchnął, z jego ust nigdy nie padła groźba, że odejdzie.No z tym hobby bym polemizowała troszkę, ale facet to nie robot i musi mieć czas na męskie przyjemności:D

  co jak co ale czasu na hobby nie nalezy nikogo pozbawiac. sama mam sporo zainteresowan, ktorym poswiecam sporo czasu i nie dalabym sobie nigdy tego odebrac. kazdy musi miec swoja czastke niezaleznosci w zwiazku . pozdrawiam
 • gość
  (18 - 5)
  78%
  ZIZI [15.09.09, 15:16]
  Oczywiscie ze stnieją jestem jednym z nich .... na dodatke nie lubia sie kłócic i przełkną trudne chwile traktujac druga osobę godnie i z szacunkiem takim na jaki ona zasługuje ;))
 • gość
  (20 - 4)
  83%
  gość [15.09.09, 15:41]
  Ja mam dokładnie takiego.
  Rzadziej spotyka sie z kolegami, rzadziej zajmuje sie swoim hobby, ngdy w zyciu do mnie nie przeklął, nie popchnął mnie w kłotni i nie grozi ze odejdzie... czasem tylko jak sie bardzo wkurzy mówi zebym znalazła sobie innego;p Jesteśmy juz razem ponad 2 lata i oboje sie bardzo szanujemy, szczególnie podczas kłotni.
 • gość
  (20 - 3)
  87%
  gość [15.09.09, 15:45]
  nie ma ludzi i zeczy idealnych !!!
 • gość
  (19 - 5)
  79%
  gość [15.09.09, 15:54]
  Ja taki jestem. I już dawno zajety ;)
 • gość
  (19 - 3)
  86%
  gość [15.09.09, 15:56]
  zgadzam sie z tym "facetem" maszka
 • gość
  (19 - 2)
  90%
  gość [15.09.09, 16:08]
  nie i za to ich kochamy:))))))))))))))))))))))))) ))))
 • gość
  (19 - 2)
  90%
  jedza [15.09.09, 16:11]
  tak, to ci co maja zony jedze
  sama mam takiego, a jestem jedza ; )
 • gość
  (20 - 3)
  87%
  diabeł morski [15.09.09, 16:13]
  no dobrze, zostałem wywołany do tablicy: ideał to ja (albo wprost przeciwnie)
  po pierwsze: własciwie nie nie jestem idealnym facetem. na przykład dlatego, że pomimo posiadania niektórych cech samca alfa, nie odczuwam potrzeby ich demonstrowania. dlatego, ze nie uprawiam sportów ekstremalnych, ani nie wchłaniam codziennie połówki wódki żytniej dla poprawienia męskiej mocy. nie jestem też wołem roboczym ani ścielącym się do nóżek kobiety robotem i wytwórcą nieustających słodkości.
  a po drugie: jestem po prostu idealnym facetem, bo: cenię kobiety, a zwłaszcza swoją osobistą. umiem wydobyć na światło dzienne całe mnóstwo jej zalet, nawet tych drobnych i jej samej nieznanych. umiem słuchać i umiem ciekawie rozmawiać. a ponieważ mam w sobie mnóstwo pasji do wielu spraw i całą paletę zainteresowań, żadna sensowna kobieta się ze mną nie nudzi,. wręcz odwrotnie. tym bardziej, że jestem przystojnym facetem, dobrze tańczę i robię to chętnie - bo jak powiedziałem, cenię i uwielbiam kobiety. i przy tym udaje mi się być z tą samą kobietą już ładny kawał czasu. ponieważ ona jest nie tylko niezwykle urodziwa, ale i fajnie kobieca, mądra i niezwykle urocza. oraz nieustająco atrakcyjna w seksie. wszystko to nie bierze się samo z siebie. trzeba się nad tym potrudzić. ale to całkiem fajna i rowijająca zabawa. dlatego śmiech towarzyszy nam bardzo często. to bardzo ważne spoiwo dobrego związku. co jeszcze: umiem się posługiwać narzędziami, więc nic mi w domu nie cieknie, nie peka. i kobieta nie musi mnie męczyć, bym wreszcie ruszyl tyłek i coś zrobił. to samo z zakupami. nie to, żebym przepadał, ale zawsze mam w pamięci, by było w domu co trzeba.
  aha, może jeszcze najważniejsze: kobietę należy szanować. to działa oczywiście w obie strony. nigdy bym jej nie uderzył. to niemożliwe z zasady, a jest ona bardzo prosta: szukaj kobiety mającej podobne oczekiwania i niezwykłe marzenia. a potem razem rozwijajcie swoje pasje, marzenia. bawcie się sobą i z sobą (nie unikając zabawy z innymi). czyńcie siebie fascynującymi partnerami dla swoich kobiet. dajcie się im rozwijać, realizować. pomóżcie im w tym. a zawsze spotkanie się z fantasrycznym odzewem. i nie traktujcie kobiety jak swoją własność. jeśli założycie, że ona jest wolnym człowiekiem, tak samo jak wy, to będziecie się starać. jedynym powodem bycia razem jest to co was w sobie fascynuje, pociąga, przekonuje. inne są nieważne. to wymaga trochę starania, ale owoce są niezwykłego smaku. i tyle.
 • gość
  (20 - 3)
  87%
  Wwwwwwwwwwwww [15.09.09, 16:15]
  A czy istnieją kobiety które potrafią kochać, ot tak bezinteresownie?
->
Opcje pytania
BlondBond - inne pytania Więcej pytań »
Sponsorowane