gość
Ania [15.04.18, 18:45]
Tagi: okolice | praca | wroclaw
odpowiedzi: 1

Praca Wrocław i okolice

Hej,
Chcę wam zaoferować pracę dla kobiet w wieku 18-30 lat. Proszę przeczytaj do końca, bo warto.
Jest to praca na czatach internetowych. Tak, kamerkach - dobrze myślisz. Jednak chcę obalić kilka mitów, które krążą po internecie:
* nikt nigdy Cię nie dotyka
* pojawiasz się tylko przed kamerą
* twoje dane nigdy nigdzie nie są ujawniane
* żadne "show" nigdy nie jest nagrywane
* wszelkie profile, zdjęcia etc. są usuwane po zakończeniu współpracy

Teraz trochę o firmie, w której pracuję. Współpracuję z tą firmą od samego jej początku czyli od 7 lat. Pracuje tu zespół profesjonalistów, którzy przez 24 godziny dbają, aby nasze modelki zarabiały jak najwięcej. Każdy ma pełen wgląd w swoje statystyki, a wypłaty są zawsze na czas. Zarobki też są niczego sobie. Średnie zarobki naszych modelek to około 10 tysięcy złotych miesięcznie NETTO! Grafik jest bardzo elastyczny dlatego dziewczyny, które studiują czy mają dzieci mogą bez problemu pogodzić pracę ze swoimi obowiązkami. Tak, dziewczyny u nas się rozbierają, ale to od nich zależy gdzie są ich granice i jakie show mogą zaproponować odwiedzającym ich profil. Pracujemy w dwóch studiach w centrum Wrocławia. Każda modelka jest objęta również programem benefitowym (m.in pakiet beauty na wszelkie zabiegi upiększające) oraz jest wynagradzana dodatkowo za dobrą pracę (m.in. wycieczkami i ekskluzywnymi towarami). No i oczywiście muszę wspomnieć o tak podstawowej rzeczy jak legalna umowa i wszelkie świadczenia. Nie jesteśmy agencją towarzyską i nie chcemy, aby z takową nas kojarzono. Całą częścią merytoryczną zajmuje się operator, który pisze do klientów oraz pisze modelce co ma mówić, stąd modelka nie musi znać języków. Każda modelka dostaje całkowicie "nową tożsamość", która pomaga jej chronić swoje prywatne życie, a jeżeli chce zmaksymalizować swoją ochronę możemy zablokować kraj ojczysty dla odwiedzających.
Chcemy przełamać stereotyp, który utarł się przez ostatnie kilka lat w Polsce na ten temat.
whiteoak.biuro@gmail.cSortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
  • YouCanCaIlMeArt
    (0 - 0)
    0%
    YouCanCaIlMeArt [15.04.18, 19:21]
    Nie czytalam nawet do konca, ale mam pytanie. Skoro jest to praca przez internet, to dlaczego koniecznie z Wroclawia i okolic ? >:D
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane