gość
gość [14.04.18, 19:22]
odpowiedzi: 13

Jestem seksuologiem, możecie mi zadawać dowolne pytania z tej dziedziny, bez tematów tabu.

Wita seksuolog mgr. inż. do spraw zagraniczych koniunkcji elektronu i behawioralnych incydentów percepcji neuronu, LSD


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (3 - 1)
  75%
  gość [14.04.18, 23:02]
  Mam żonę ale mam też kochankę i pojawiła się następna, dwa razy już z Nią bzykałem i ciągle mi mało, mam teraz trzy kobiety czy to normalne? jestem po pięćdziesiątce

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  (2 - 5)
  29%
  gość [14.04.18, 20:10]
  jebnię{}ty jesteś murzy{}nie
 • gość
  (2 - 3)
  40%
  MDMA [14.04.18, 20:12]
  "seksuolog mgr. inż. do spraw zagraniczych koniunkcji elektronu i behawioralnych incydentów percepcji neuronu" obawiam się iż nie istnieje osoba posiadająca tego typu tytuł naukowy, nie tylko z uwagi na to , iż jest on pozornie złożony jedynie ze znanych Ci "intelektualnie brzmiących " słów (które niestety zestawione razem, tworzą coś absurdalnego ) , ale także z uwagi na fakt, iż nawet gdyby było to możliwe (a zapewniam, iż nie jest ) zdobycie tego typu tytułu, wymagałoby niezmiernie dużej ilości czasu, gdyż samo stanowisko seksuologa, wymaga około 5 lat edukacji, a z bełkotu który stworzyłeś wnioskuję, iż wymaga on również studiów z zakresu fizyki, medycyny, polityki oraz pewnego typu inżynierii (niestety nie byłeś w stanie sprecyzować z jaką specjalizacją ). Powodzenia.
 • gość
  (1 - 3)
  25%
  gość [14.04.18, 21:24]
  gość
  jebnię{}ty jesteś murzy{}nie
  3 punkty dla gryffindoru
 • gość
  (3 - 5)
  38%
  gość [14.04.18, 21:58]
  MDMA
  "seksuolog mgr. inż. do spraw zagraniczych koniunkcji elektronu i behawioralnych incydentów percepcji neuronu" obawiam się iż nie istnieje osoba posiadająca tego typu tytuł naukowy [...] .

  Oki, wiem, że się nie znasz na żartach, ale czas na poprawki:
  1. Wprowadzony został cudzysłów (dedukuję, że to cytat, lecz powinien mieć on również nick autora), po czym odwołanie się do niego w sposób bezsensowny, bez wprowadzenia, tylko zwykłe "obawiam się iż".
  2. Przed "iż" powinien być przecinek.
  3. Przed przecinkiem nie powinna być wprowadzona tzw. spacja
  4. Intelektualny może być wysiłek, słowo może być mądre
  5. Po "brzmiących" nie powinno być spacji
  6. Przed "tworzą" nie powinno być przecinka
  7. Po "absurdalnego" nie powinno być spacji
  8. Po znaku ")" i jednocześnie przed "," nie powinno być spacji
  9. Po "jest" nie powinno być spacji
  10. Przed "wymaga" nie powinno być przecinka
  11. Po "specjalizacją" nie powinno być spacji

  W konkluzji, w twojej enuncjacji gołym okiem dostrzec można wiele omyłek, szczególnie są to repetycje jednej ekspresji. Rzekłbym, że częstokroć są to wręcz nadużycia, najczęściej z użyciem spójnika "iż". Zdaję sobie sprawę, iż dysponujesz skłonnością do chełpienia się, lecz aby zacząć sprawiać wrażenie osoby kutej na cztery nogi najpierw należy choć trochę zapoznać się z daną problematyką i dopiero wtedy afiszować się z tym w globalnej sieci. Obligatoryjne jest również rozporządzanie erudycją odnoszącą się do podstaw przestankowania.
 • gość
  (4 - 3)
  57%
  LSD [14.04.18, 22:44]
  LSD

  Rozpoczynanie zdania od "oki", w kontekście poprawiania mnie, na tle gramatycznym, zdecydowanie sugeruje, iż żartujesz. Mimo wszystko:
  1. W przypadku mojej wypowiedzi, nie jest wymagane podanie nazwy autora, gdyż jest to bezpośrednia odpowiedź na zadane pytanie, więc oczywistym jest, kogo w tym wypadku cytuję. A nawet sam to potwierdzasz, poprawnie dedukując o co chodziło.
  2. Drobne niedopatrzenie, niepodważające wartości wypowiedzi.
  3. Nie, nie istnieje zasada (poza subiektywnym odbiorem estetycznym ) mówiąca o "spacji" przed, lub po przecinkach. Jako, iż problem ten wystepuje jedynie przy pisaniu na komputerach, lub maszynach do pisania. Poza tym ponownie " Drobne niedopatrzenie, niepodważające wartości wypowiedzi."
  4. Intelektualny może też być żargon (będący zestawienim pewnych słów) , więc ponownie nie masz racji.
  5-11. Kolejne drobne niedopatrzenia, niepodważające wartości wypowiedzi.
  Niepoprawnie użyłeś słowa "repetycje" , nie istnieje ono w języku polski, poza odnoszeniem się do notacji muzycznej. Nadużycia spójnika, nie są uznawane za błąd gramatyczny. Podaj przykłąd mojego "chełpienia się ". Poza tym, Twoje zdanie na temat mojego charakteru nie ma żadnego znaczenia, gdyż jest to rzecz subiektywna. Podaj przykład, w którym wypowiedziałem się błędnie na temat, w sposób sprzeczny z obiektywnymi faktami. Błędnie użyłeś słowa "erudycja", gdyż została sprecyzowana konkretna zasada pisowni. Niepoprawnie użyłeś słowa "rozporządzić " w kontekście swojej wypowiedzi. Innymi słowy, poza wypunktowaniem kilku błędów estetyczno-gramatycznych, Twoja wypowiedź nie wnosi nic do tematu. Mimo, iż do pewnego stopnia udało Ci się odwzorować mój styl wypowiedzi, to mimo wszystko kompletnie mijasz się z reprezantacja mojego charakteru (między innymi, osobiście nie poprawiam nikogo na tle gramatycznym, gdyż niczego to nie udowadnia).
 • gość
  (3 - 1)
  75%
  najlepsza gość [14.04.18, 23:02]
  Mam żonę ale mam też kochankę i pojawiła się następna, dwa razy już z Nią bzykałem i ciągle mi mało, mam teraz trzy kobiety czy to normalne? jestem po pięćdziesiątce
  Mam żonę ale mam też kochankę i pojawiła się następna, dwa razy już z Nią bzykałem i ciągle mi mało, mam teraz trzy kobiety czy to normalne? jestem po pięćdziesiątce
 • gość
  (1 - 2)
  33%
  gość [15.04.18, 11:03]
  gość

  nadal ci konar płonie bez braveranu to dobrze ale pewnie z wtryskiem jest źle stara pało :D
 • gość
  (0 - 1)
  0%
  gość [15.04.18, 18:15]
  gość
  gość
  nadal ci konar płonie bez braveranu to dobrze ale pewnie z wtryskiem jest źle stara pało :D
  ej to Jurek jest, ten co mu Grażyna o piźdźie jak wiadro naciska na pompkę żeby stanął XD
 • gość
  (0 - 1)
  0%
  gość [15.04.18, 18:16]
  Grażyna Wiadropìzda? XD
 • YouCanCaIlMeArt
  (3 - 1)
  75%
  YouCanCaIlMeArt [15.04.18, 19:30]
  LSD ponownie robi zamieszanie >:D
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane