gość
gość [28.02.18, 08:48]
odpowiedzi: 5

Wstyd mi za Polskę i Polaków? Ale z czego jestem dumny w Polsce i w Polakach, moich rodakach?

wstyd mi za Polaków którzy nie sprawdzają oświadczeń majątkowych polityków od 2004roku, które co roku są publikowane. Wstyd mi a tych co nie sprawdzają wykształcenia, życiorysów zawodowych , nazwisk rodowych i drzew genealogicznych kandydatów w wyborach. Wstyd mi za Polaków którzy nie chodzą na wybory i starają się brać udział w komisjach do głosowania... Wstyd mi za Polaków którzy nie pracują. Wstyd mi za Polaków którzy nie mają wykształcenia wyższego. Wstyd mi za Polaków którzy marnują jedzenie, wodę, energię i gaz. Wstyd mi za Polaków którzy nie szanują własnej i cudzej własności. Wstyd mi za Polaków którzy nie szanują własnych podatków i praw.
A z czego jestem dumny i co kocham to wiecie już pewnie.Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [28.02.18, 09:12]
  Grabarz też musi mieć wyższe wykształcenie?
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [28.02.18, 09:49]
  nie każdy ma taki poziom inteligencji aby kończyć studia, nie do wszystkiego są one potrzebne ,a wręcz przeszkadzają ,bo później ludzie mają się za nie wiadomo kogo ,a obrać ziemniaka nie potrafią. Odnośnie wyborów się zgadzam, ale z resztą to sobie przemyśl jeszcze. Kiedyś były cechy i mieliśmy świetnych fachowców w różnych dziedzinach dzisiaj są studia i mamy masę tępaków.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [28.02.18, 09:51]
  a ja się wstydzić za nikogo nie będę, jest masa osób, która powinna się wstydzić za swoje zachowanie, niech każdy wstydzi się za swoje
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [28.02.18, 12:33]
  ja tam chrzanie polityke, oblesny temat
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [28.02.18, 13:58]
  Temat gdzie jakiekolwiek żart byłby niesmaczny. Powiem tak. Emancypacja kobiet i współczynnik gdzie jest za mało facetów dla wszystkich kobiet skutkuje obnizeniem morale w bitwach o drugą połowkę. Walentynki były 14 Lutego , a dzisiaj jest 14 dni później. Zbierzność tych dat jest jak jedyne w swoim rodzaju Twoje narzekanie na Polskę i Polaków. Zastanów się czy we właściwy sposób używasz mózg i czy nie siejesz pseudo propagandy. Powiem tak, podeszwę wytrzesz w wycieraczkę ale brud dalej będziesz roznosił.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane