gość
gość [20.11.17, 21:56]
Tagi: kolezenski | sex
odpowiedzi: 7

Sex koleżeński

Ponad 3 lata temu poznałam faceta. Spotykaliśmy się i zawsze pozostawaliśmy w dobrych relacjach, często mówił, że mnie kocha i chce być ze mną. Nie zdecydowałam się na związek z nim bo on na stałe jest w Anglii a nie chcę związku na odległość. Za każdym razem jak przyjeżdża spotykamy się, całujemy, przytualamy... Ostatnio był pijany i zadzwonił do mnie z propozycją wspólnego wyjazdu w góry. Jedynym warunkiem jest to, że będę uprawiać z nim sex. Sex koleżeński !! bo twierdzi, że uczucie wygasło ale chciałby się ze mną przespać po przyjacielsku... Lubię go i przywiązałam się do niego ale to co mi proponuje świadczy o zupełnym braku szacunku do mnie. Czy powinnam definitywnie zakończyć znajomość z nim ?Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (1 - 2)
  33%
  gość [20.11.17, 22:21]
  Może nie definitywnie.. według mnie powinnaś z nim naprawdę szczerze porozmawiać, bo nawet w przyjaźni istnieje pewien dystans. Pod tym względem się rozbicie i powinnaś powiedzieć mu gdzie są granice :)
 • gość
  (1 - 1)
  50%
  gość [20.11.17, 23:07]
  spotykamy się, całujemy, przytualamy... a co z nim "uprawiałaś" ? ogródek ? Jemy stał a tobie z c i p y kapało
  Sam nie masz szacunku do siebie więc nie oczekuj żeby ktoś miał
 • gość
  (1 - 2)
  33%
  gość [20.11.17, 23:21]
  Według mnie jest to normalna propozycja więc nie pisz że twój kolega nie ma szacunku do ciebie. On proponuje ci wyjazd w góry i seks, a ty narzekasz. Powinnaś się cieszyć z tego, bo to jest przyjemność. Jeśli się nie zgodzisz sprawisz mu przykrość i będzie to świadczyć o tym że go olewasz.
 • gość
  (2 - 2)
  50%
  gość [20.11.17, 23:35]
  On kusu ją wycieczką w góry pod warunkiem zapłaty seksem. To nie jest normalne i jak dla mnie to nie jest oznaką szacunku. Wykorzystuje przywiązanie do niego do własnych celów. Jeśli mu odmówi to wcale nie znaczy że go olewa. To że się kumplują nie znaczy ze ma mu wskakiwać do łóżka. Powinnaś z nim szczerze pogadać i wyjaśnić co do siebie czujecie. Jeżeli będzie chciał się z Tobą spotykać tylko dla seksu to jak dla mnie, jest to zwykły palant nie warty uwagi. Oboje musicie tego chcieć.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [21.11.17, 11:18]
  Dziewczyno! Według mnie to ty nie masz do niego szacunku. Skoro kolega proponuje ci seks w górach to powinnaś się zgodzić. Nieładnie tak odmawiać chłopakowi, nieprawdaż? Jak mu odmówisz będzie to znaczyło że go nie lubisz.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [21.11.17, 14:09]
  Widzę tu niektóre odpowiedzi z nutką sarkazmu... Spodziewałam się hejtów bo tak zazwyczaj jest w internecie. Z mojej strony szkoda jest zaprzepaścić znajomość, która trwa tyle lat ze względu na jedną sytuację. Na propozycję na pewno nie przystanę ale zastanawiam się czy ze względu na to, że padła nie powinnam odciąć się od tego człowieka zupełnie. Co Wy zrobilibyście w takiej sytuacji ? Obrócić to w żart ? Nawet wtedy pozostanie niesmak...
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [21.11.17, 16:26]
  "Za każdym razem jak przyjeżdża spotykamy się, całujemy, przytualamy..."
  Mi to wygląda jak j*******y związek na odległość...
  On po prosto chce wiedzieć czy może na coś liczyć jak będzie sypał kasą, bo jak widać że bez kasy to: obiecanki cacanki a głupiemu stoi;
  Powiedz mu że nie chcesz z nim jechać i daj mu drabinę z tego friendzona raz na zawsze, albo jedź z nim na wypad w góry płatny analnie i udawaj dalej że nie jesteś suką.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane