gość
gość [17.11.17, 16:25]
odpowiedzi: 1

Kradzież konta na Instagramie

Dziś nad ranem na poczte przyszły mi powiadomienia o tym, że na moim koncie na Instagramie zostało zmienione haslo, email, numer telefonu i nazwa użytkownika. Teraz próbowałam wejść na to konto, ale nic nie pomagało ani przez email, ani przez numer telefonu. Co robić? Pomocy, bardzo zależy mi na tym koncie. Liczę, że znajdzie się ktoś kto mi pomożeSortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [17.11.17, 17:16]
  Nie wiem, czy to pomoże, ale napisz do centrum obsługi klienta. Na stronie instagrama jest napisane:
  Instagram
  Jeśli nie możesz się zalogować na swoim koncie na Instagramie

  Jeśli nie masz dostępu do konta, spróbuj uzyskać dodatkową pomoc w aplikacji Instagram:

  Otwórz aplikację Instagram na urządzeniu mobilnym.
  Na ekranie logowania dotknij opcji Uzyskaj pomoc dotyczącą logowania poniżej opcji Zaloguj się.

  Więcej opcji:

  W systemie Android:
  Dotknij pozycji Użyj nazwy użytkownika lub adresu e-mail, a następnie wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Dowiedz się, co możesz zrobić, jeśli nie znasz swojej nazwy użytkownika.
  Dotknij ikony w prawym górnym rogu.
  Dotknij opcji Potrzebujesz dodatkowej pomocy? i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Uwaga: Jeśli uważasz, że w wyniku włamania na konto Twoja nazwa użytkownika lub adres e-mail zostały zmienione, spróbuj ponownie wykonać te czynności przy użyciu nazwy użytkownika i adresu e-mail.

  W systemie iOS:
  Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Dowiedz się, co możesz zrobić, jeśli nie znasz swojej nazwy użytkownika.
  Dotknij pozycji Potrzebujesz dodatkowej pomocy? poniżej opcji Wyślij link logowania i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Uwaga: Jeśli uważasz, że w wyniku włamania na konto Twoja nazwa użytkownika lub adres e-mail zostały zmienione, spróbuj ponownie wykonać te czynności przy użyciu nazwy użytkownika i adresu e-mail.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane