gość
Dobradziewczyna [04.11.17, 11:43]
Tagi: ankieta | biust | jak | powiekszyc
odpowiedzi: 4

Jak powiększyć biust

Ćwiczenia na biust

Regularne ćwiczenia na biust sprawiają, że wydaje się on pełniejszy i większy. Są to ćwiczenia ujędrniające piersi i w rzeczywistości działają na mięśnie na których osadzony jest nasz biust - podnoszą go i ujędrniają, jednak niestety nie zwiększają jego objętości. Do takich ćwiczeń należą pompki damskie (kolana oparte na podłodze), ćwiczenia z ciężarkami, wiosłowanie, mycie naczyń itp.
Kremy ujędrniające biust

Działają podobnie jak ćwiczenia na biust. Kremy powodują, że skóra na piersiach staje się napięta przez co podnosi biust do góry. Wydaje się on być pełniejszy i okrąglejszy. Preparaty tego typu to: Perfekcyjny biust - SEXY LOOK, Slim Extreme 3D Eveline Cosmetics itp.
Ziołowe preparaty powiększające biust

Preparaty powiększające piersi stymulują ich wzrost równocześnie je wzmacniając i ujędrniając. Ziołowe składniki zawarte w tych preparatach działają w naturalny sposób. Podczas dojrzewania kobiecy organizm produkuje pewne hormony (estrogeny), które odpowiedzialne są za rozmiar, kształt i wypełnienie piersi. Niski poziom estrogenu spowoduje, że piersi urosną małe. Można jednak pobudzić organizm do wytwarzania tego hormonu właśnie poprzez określone preparaty ziołowe. Tego typu preparat wpływający na powiększenie piersi to Perfect Bust, Fabulous Breasts czy Breast Control.
Wkładki silikonowe

Pamiętaj, że nawet małe piersi mogą być ładne. W zależności od ich wyprofilowania na które składają się ćwiczenia i kremy ujędrniające Twój biust może wyglądać bardziej powabnie niż piersi o rozmiarze D Twojej koleżanki. Jeśli jednak nie czujesz się komfortowo z rozmiarem A wypróbuj silikonowe wkładki do biustonosza i kostiumu kąpielowego, które dyskretnie powiększają piersi i są bardzo wygodne.
I to na tyle do zobaczenia pa pa kochani >:D


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (3 - 0)
  100%
  gość [04.11.17, 12:07]
  Mów co chcesz, nic tak nie pomaga na powiększenie piersi i pupy jak częsty seks. Sprawdzone.

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  (2 - 1)
  67%
  Kinga [04.11.17, 11:44]
  Wielke dzięki Dobradziewczyna jesteś wspaniała
 • gość
  (1 - 1)
  50%
  Dobradziewczyna [04.11.17, 11:48]
  Dzięki od tego jestem
 • gość
  (3 - 0)
  100%
  najlepsza gość [04.11.17, 12:07]
  Mów co chcesz, nic tak nie pomaga na powiększenie piersi i pupy jak częsty seks. Sprawdzone.
  Mów co chcesz, nic tak nie pomaga na powiększenie piersi i pupy jak częsty seks. Sprawdzone.
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  Sexdziewczyna [04.11.17, 14:02]
  No sex też pomaga gość
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane