gość
Maryna [19.10.17, 22:13]
Tagi: cytat | jaki | jest | najlepszy | zyciu
odpowiedzi: 3

Jaki jest najlepszy cytat o zyciu?

Jaki jest najlepszy cytat o zyciu?


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  gość [19.10.17, 22:14]
  "Zycie jest złe, więc zabij sie" -- Albert Einstein

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  najlepsza gość [19.10.17, 22:14]
  "Zycie jest złe, więc zabij sie" -- Albert Einstein
  "Zycie jest złe, więc zabij sie" -- Albert Einstein
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [19.10.17, 23:37]
  Kiedy upadniesz, ja bede przy Tobie - podłoga XDD
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [20.10.17, 07:00]
  dam Ci cały tekst ,który dla mnie jest instrukcją obsługi życia, nie ma bardziej trafionego raczej...
  "Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy. Tak dalece jak to możliwe nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi. Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść. Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie.

  Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami. Wykonuj z sercem swą pracę, jakakolwiek by była skromna. Jest ona trwałą wartością w zmiennych kolejach losu. Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach - świat bowiem pełen jest oszustwa. Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty, wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie pełne jest heroizmu.

  Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć: nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa. Przyjmuj pogodnie to co lata niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości. Rozwijaj siłę ducha by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla ciebie. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.

  Jesteś dzieckiem wszechświata, nie mniej niż gwiazdy i drzewa, masz prawo być tutaj i czy jest to dla ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki jaki być powinien.

  Tak więc bądź w pokoju z Bogiem, cokolwiek myślisz i czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twe pragnienia: w zgiełku ulicznym, zamęcie życia, zachowaj pokój ze swą duszą. Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny. Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy. "
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane