gość
gość [26.09.17, 19:50]
Tagi: czuc | czy | mam | obrazona | sie
odpowiedzi: 2

Czy mam się czuć obrażona?

Od pół roku jestem z chłopakiem. Fajny, przystojny, zwariowany coś jak typ Stiflera z American Pie. Do tej pory nie uprawialiśmy seksu, kochaliśmy się maksymalnie tylko oralnie. Ale w sobotę doszło do takiej sytuacji:
Zaprosił mnie do siebie i powiedział, że ma dla mnie niespodziankę, tylko muszę zasłonić oczy chustą i poczekać na sygnał, kiedy mogę ją zdjąć. Tak zrobiłam, włączył nastrojową muzykę (dość głośno, ale niczego się nie domyślałam) no i czekam... Po kilku minutach krzyknął "zdejmuj!".. Ściągnęłam z oczu chustę i dosłownie w tym samym momencie "skończył" czyli po prostu spuścił mi się na twarz.
Zaniemówiłam kiedy zapytał się "jak tam?". Po chwili dodałam, że "spoko", posiedziałam u niego z godzinę, po czym go okłamałam, że rozbolała mnie głowa i poszłam do domu.
Teraz nie wiem co o tym myślęć. Mam 19 lat. Czy to jest okaz miłości z jego strony? Czy może mnie poniżył? On jest zwariowany, dużo imprezuje, dużo pije, ale chyba mnie kocha i ja go na pewno. Co robić!!!???Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [26.09.17, 20:37]
  Czy to jest okaz miłości z jego strony to nie wiem. Spytaj się jego czy kocha swoją mamę. Jak odpowie, że tak to zapytaj jego mamy czy jej też się spuszcza na twarz jeśli tak to spoko znaczy tak okazuje miłość.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [27.09.17, 09:39]
  nudzisz
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane