gość
gość [21.09.17, 18:29]
odpowiedzi: 6

Pytanie do kobiet, jak się masturbujecie?

jak zazwyczaj to robicie?


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (4 - 1)
  80%
  gość [21.09.17, 19:21]
  a kogo to obchodzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  (1 - 2)
  33%
  gość [21.09.17, 18:32]
  gość [17 godzin temu] cytujlinkzgłoś
  Ja zwykle robię to tak: klękam na podłodze, diIdo mam między nogami, a nogi ściśnięte razem. powoli siadam na piętach, I'm niżej, tym głębiej we mnie wchodzi, I tak aż usiądę i co najmniej 15 cm wsunie mi się do pochwy. wtedy powoli się podnoszę, aż wysunie się prawie całe (prawie! żeby całkiem nie wypadło), potem znów siadam i się podnoszę i tak na zmianę. w zależności od tego jak bardzo jestem podniecona, kontroluję sobie tempo i głębokość penetracji, im bardziej podniecona, tym szybciej się ruszam i tym wyżej unoszę, wtedy pchnięcia są bardziej jakby gwałtowne i mocniej nabijam się na bolca, oraz szybciej dochodzę. gdy mam więcej czasu, robię to powoli i z wyczuciem. Im bliżej orgazmu, tym mocniejsze pchnięcia.
  zwykle jestem tak mokra ze aż mi cieknie po nogach, otworem . am elastyczny wiec wchodzi jak w masło, bez żadnego bólu czy oporu. dopiero gdy diIdo zbliża się do macicy, to czuję lekki ból, ale to rzadko wkładam aż tak głęboko. uwielbiam to uczucie, kiedy mój maleńki i ciasny otworek rozszerza się gdy sobie wkładam, I znów robi się ciasny gdy wyjmuję.
  dlaczego mam ściśnięte nogi? żeby wejście do pochwy nie rozszerzyło mi się za bardzo. wtedy doznania są dużo silniejsze, niż gdy rozkładam nogi. tylko przed, jedną ręką naprowadzam diIdo, a drugą rozchylam otwór żeby łatwiej trafić.
  oczywiście robię to i w innych pozycjach: na plecach, unoszę nogi i wkladam; na stojąco, na krześle (podobnie jak na podłodze), przy ścianie - na pieska, ale też leżąc na plecach. I inne.
 • gość
  (4 - 1)
  80%
  najlepsza gość [21.09.17, 19:21]
  a kogo to obchodzi
  a kogo to obchodzi
 • gość
  (1 - 2)
  33%
  gość [21.09.17, 20:32]
  gość
  mnie to obchodzi :D
 • gość
  (2 - 1)
  67%
  gość [21.09.17, 22:21]
  diI do z rana jak śmietana. :D
 • gość
  (2 - 2)
  50%
  gość [21.09.17, 22:25]
  gość
  diI do z rana jak śmietana. :D
  śmietana będzie jak w końcu konia sobie zwalisz.
 • gość
  (2 - 1)
  67%
  gość [21.09.17, 22:27]
  gość
  gość [17 godzin temu] cytujlinkzgłoś Ja zwykle robię to tak: klękam na podłodze, diIdo mam między nogami, a nogi ściśnięte razem. powoli siadam na piętach, I'm niżej, tym głębiej we mnie wchodzi, I tak aż usiądę i co najmniej 15 cm wsunie mi się do pochwy. wtedy powoli się podnoszę, aż wysunie się prawie całe (prawie! żeby całkiem nie wypadło), potem znów siadam i się podnoszę i tak na zmianę. w zależności od tego jak bardzo jestem podniecona, kontroluję sobie tempo i głębokość penetracji, im bardziej podniecona, tym szybciej się ruszam i tym wyżej unoszę, wtedy pchnięcia są bardziej jakby gwałtowne i mocniej nabijam się na bolca, oraz szybciej dochodzę. gdy mam więcej czasu, robię to powoli i z wyczuciem. Im bliżej orgazmu, tym mocniejsze pchnięcia. zwykle jestem tak mokra ze aż mi cieknie po nogach, otworem . am elastyczny wiec wchodzi jak w masło, bez żadnego bólu czy oporu. dopiero gdy diIdo zbliża się do macicy, to czuję lekki ból, ale to rzadko wkładam aż tak głęboko. uwielbiam to uczucie, kiedy mój maleńki i ciasny otworek rozszerza się gdy sobie wkładam, I znów robi się ciasny gdy wyjmuję. dlaczego mam ściśnięte nogi? żeby wejście do pochwy nie rozszerzyło mi się za bardzo. wtedy doznania są dużo silniejsze, niż gdy rozkładam nogi. tylko przed, jedną ręką naprowadzam diIdo, a drugą rozchylam otwór żeby łatwiej trafić. oczywiście robię to i w innych pozycjach: na plecach, unoszę nogi i wkladam; na stojąco, na krześle (podobnie jak na podłodze), przy ścianie - na pieska, ale też leżąc na plecach. I inne.
  co to, jakaś porno nowela?
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane