Nie nadaje sie do niczego

Nic nie umiem i jestem nieudacznikiem życiowym. Dopadła mnie jakaś depresja. Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Jak można komuś powiedzieć, ze zawsze jest coś do roboty? OK, sprzątanie itp. Ale płakać mi sie chce jak w dzień w dzień muszę robić to samo, robię coś co jest moim obowiązkiem i to jest w porządku, ale poza tym nie odnajduje sie w niczym innym. To, ze troszeczkę sobie pośpiewam albo poukładam piosenki to tylko hobby, a muszę myślec o czymś realnym. Wszystkiego poprostu mi sie odechciewa. Cały czas słyszę głos babci: nieudacznik życiowy, Ty nic w życiu nie osiągniesz i rzeczywiście tak jest. Jestem podłamana. Jak sie pytam mojego przyjaciela o radę, a on mi coś doradza, a ja wiem, ze i tak mi sie nie uda czegoś zrobić bo poprostu czegos nie lubię, a na sile nie będę sie zmuszała. Nie wiem. Zwariowałam. Już nic nie wiem. Nie chce mi sie nawet wyjsć na spacer. Nic mi sie nie chce.

Pokaż odpowiedzi użytkownika (4) »


Najlepsza odpowiedź
 • Ilonaoj
  (2 - 0)
  100%
  Ilonaoj [19.09.17, 17:57]
  Nie byłam zalogowana. Wcześniejszy komentarz to mój. Tak już jest. Chora psychicznie, codzienna walka. Pozdrawiam Cieplutko

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • Ilonaoj
  (2 - 1)
  67%
  Ilonaoj [19.09.17, 15:58]
  Przepraszam. Już nic nie napisze o mojej psychice i załamaniu, nie powinnam tego robić tutaj, bo wszyscy sie ze mnie śmieja. Ucieknę do świata fantazji i muzyki. Tak jest lepiej. Nie potrafię odnaleźć sie w rzeczywistym świecie, ale w innym sie odnajduje. Muszę jakoś sobie radzić z moimi zalamaniami. Obojętnie, jest ok. Znikam.
 • Ilonaoj
  (2 - 0)
  100%
  Ilonaoj [19.09.17, 16:27]
  Nie umiem. Kiedyś próbowałam, podazalam zgodnie z przepisem, miał być waniliowy, ale mi jakoś taki dziwny wyszedł. Inny niż te ze sklepu. Dobry był niepowiem, bo z mleka sojowego, ale to nie to samo. Dodałam jeszcze słodziki, zamiast cukru.
 • Ilonaoj
  (2 - 0)
  100%
  Ilonaoj [19.09.17, 16:32]
  Czyli wychodzi na to ze nawet loda nie umiem zrobić. Umiem zrobić tylko proste rzeczy. Sprzątanie.
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  gość [19.09.17, 17:10]
  Ilonaoj, nie smuć sie i nie przejmuj hejtem, DASZ RADĘ, musisz UWIERZYĆ w swoje możliwości, znajdż jakieś relaksacyjne hobby i odskocznie od codziennych irytacji, może np. zacznij czytać Jezycjadę? xD a tak na poważnie porady przyjaciół to nie wszystko, czasami ktoś chce nam pomóc ale się nie zrozozumie nawet jak ma dobre chęci dlatego trzeba mieć pewien schemat działania przeciw stresowi na każdą sytuację. Może ten post brzmi śmiesznie, ale mimo wszystko jest na poważnie, bo rozumiem, że czasami człowiek naprawde czuje się niefajnie. Zaangażuj się w jakies systematyczne działanie niezwiązane z twoimi stanami nastroju, może np. z pomóż od czasu do czasu w jakichś zbiórkach do miejscowego schroniska, albo coś?
 • gość
  (1 - 1)
  50%
  gość [19.09.17, 17:17]
  Nadajesz sie!
  Mozesz zostac moja przyjaciolka? :)
  Sa ludzie ktorzy chcieliby cie poznac ;)
 • gość
  (2 - 0)
  100%
  gość [19.09.17, 17:53]
  Bardzo cieżko. Cokolwiek zrobię wszystko jest nie tak. W mojej głowie cały czas walczę, aby sie tak bardzo nie załamywać. Próbuje nie pokazywać mojego smutku. Ale tak naprawdę nie uda mi sie tego smutku ukryć. Już jest troszeczkę lepiej. Nie zawieram nowych znajomosci, ponieważ mam strach, ze ktoś mnie skrzywdzi. Wiele jest na świecie niebezpiecznych osób i nie wiadomo na kogo sie trafi. Tak powiedział mój przyjaciel. Cieżko jest takim ludziom jak ja rozmawiać z kimś o normalności gdy w moim życiu normalności nie było. Ludzie słysząc psychicznie chora, czy była w zakładzie psychiatrycznym od razu sie odsuwają. Tak już jest.
 • Ilonaoj
  (2 - 0)
  100%
  najlepsza Ilonaoj [19.09.17, 17:57]
  Nie byłam zalogowana. Wcześniejszy komentarz to mój. Tak już jest. Chora psychicznie, codzienna walka. Pozdrawiam Cieplutko
  Nie byłam zalogowana. Wcześniejszy komentarz to mój. Tak już jest. Chora psychicznie, codzienna walka. Pozdrawiam Cieplutko
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  gość [19.09.17, 22:22]
  Wypiąć się umaisz także jest ok jesteś utalentowana
->
Opcje pytania
Ilonaoj - inne pytania Więcej pytań »
Sponsorowane