Zapomniałem hasła » Zarejestruj się »
gość
gość [12.09.17, 23:28]
Tagi: nastoj | tabletki
odpowiedzi: 2
Zgłoś

Nastój a tabletki

Cześć dziewczyny, zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne wczoraj. Póki co nic się u mnie nie dzieje. Ale boję się, że nagle zaraz przytyję albo co gorszego :/


Najlepsza odpowiedź
  • gość
    (3 - 0)
    100%
    gość [13.09.17, 10:45]
    Kochana spokojnie, jak mam odpowiednio dobrane tabletki to nic Ci się nie stanie. JA też miałam wielkie obawy, jak zaczęłam brać belarę. Tyle słyszałam, że tabletki to zło i będę miała same problemy zdrowotne. Ale to nieprawda, bo czuję się świetnie i nie mam żadnych skutków ubocznych u siebie

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    gość [12.09.17, 23:34]
    Nie przesadzaj...
  • gość
    (3 - 0)
    100%
    najlepsza gość [13.09.17, 10:45]
    Kochana spokojnie, jak mam odpowiednio dobrane tabletki to nic Ci się nie stanie. JA też miałam wielkie obawy, jak zaczęłam brać belarę. Tyle słyszałam, że tabletki to zło i będę miała same problemy zdrowotne. Ale to nieprawda, bo czuję się świetnie i nie mam żadnych skutków ubocznych u siebie
    Kochana spokojnie, jak mam odpowiednio dobrane tabletki to nic Ci się nie stanie. JA też miałam wielkie obawy, jak zaczęłam brać belarę. Tyle słyszałam, że tabletki to zło i będę miała same problemy zdrowotne. Ale to nieprawda, bo czuję się świetnie i nie mam żadnych skutków ubocznych u siebie
Dodaj odpowiedź
Odpowiada:
avatar gościa
:)
  • :/
  • :(
  • :)
  • :*
  • :<
  • :0
  • :o
  • >:D
  • :d
  • :|
  • :x
  • ;)
  • ;(
  • :p
  • :s
  • >:d
  • :D
  • >:o
  • :]
  • :[
  • :P
  • >:|

Pisząc odpowiedzi nie obrażaj innych. Więcej o netykiecie »

Wyszukiwanie
Zadaj pytanie
(potrzebujesz tylko 30 sekund!)
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane