gość
Krakuska [20.03.17, 16:23]
odpowiedzi: 2

Gdzie najlepiej zrobić prawo jazdy w Krakowie

Pytanie jak w tytule. Zabieram się za prawko już od kilku miesięcy i nadal nie wybrałam szkoły jazdy. A słyszałam, że trzeba z tym uważać, bo niektóre mają tak beznadziejne podejście do kursantów, że wyrzuca się pieniądze w błoto i niczego nie nauczą. W związku z tym wzywam na pomoc mieszkańców Krakowa. Dajcie znać gdzie warto pójść, że by się nie naciąć i nie żałować. Nie musi być najtaniej, ma być po prostu dobrze, bo to się i tak zwróci. Pozdro :)Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  dejavu [05.05.17, 13:50]
  Ja robiłam w Auto Akademii i polecam. Nie zamieniłabym na żadną inną, bo jest dokładnie tak jak mówisz, zero profesjonalizmu w większości takich ośrodków. Trzeba dobrze poszukać, albo się popytać wśród znajomych. Auto Akademię mam akurat sprawdzoną, zrobiłam cały kurs, zdałam egzamin i można powiedzieć, że poszło jak po maśle. Od instruktora jednak sporo zależy, nie ma się co oszukiwać.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [15.08.17, 23:24]
  Jeśli chodzi o szkołę jazdy, to zdecydowanie polecam http://www.koszela.com.pl/ . U mnie szkoła sprawdziła się naprawdę znakomicie. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu oraz wyniku kursu.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane