gość
gość [23.02.17, 20:18]
Tagi: bez | dlaczego | dola | lapie | powodu | znow
odpowiedzi: 2

Dlaczego znów łapię doła bez powodu?

To pytanie piszę na serio, więc w miarę możliwości wstrzymajcie się ze złośliwymi komentarzami.
W grudniu miałam totalnego doła. Zero motywacji do czegokolwiek, chęci do życia, potrafiłam przez cały dzień leżeć na łóżku, gapić się w sufit, spotykanie się z przyjaciółmi nie poprawiało mi humoru, wręcz przeciwnie, czułam się zmęczona udawaniem zadowolonej. Do tego dopadła mnie jakaś derealizacja (chyba?), bałam się spać, wszystko wydawało mi się obce i nierealne, świat jak za szybą, potrafiłam kilka h siedzieć pod kocem i trząść się ze strachu. Zaczęłam czuć do siebie wielką niechęć, momentami zaczęły mnie nawet dręczyć myśli samobójcze.
Wraz z początkiem stycznia wrócił mi dobry humor. Znowu byłam sobą. Miałam tą swoją... Lekkość bycia. Dużo gadałam, śmieszyły mnie głupie żarty, miałam dużo energii, ciągle słuchałam radosnych piosenek, budziłam się codziennie w dobrym humorze, śmiałam się z niczego, nie przejmowałam się pierdołami.
Od jakiegoś tygodnia czuję, że znowu wraca mi zły humor. Bez powodu. Znowu zaczynam się wszystkim zamartwiać, nie mogę skupić się na nauce. Nie mam nawet chęci posprzątać w pokoju, mimo że jestem osobą kochającą porządek i czystość, spotykanie się z ludźmi znowu mnie męczy. Męczy mnie nawet pisanie tego pytania.
Nie chcę mieć znowu doła. Boję się doła. Dlaczego do cholery jasnej znowu go łapię? Dlaczego jak jakiś czas jest zaje)biście, to potem musi być chu)jowo? Nie mam żadnych większych problemów, traum z dzieciństwa, nikt mnie nigdy nie zgwałcił, moja rodzina nie jest patologiczna. Więc o co tu ku)rwa chodzi?!Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  koxpala [23.02.17, 21:15]
  Jak ty potrzebujesz miłosci musisz sie zakochac .
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [23.02.17, 21:16]
  koxpala
  Jak ty potrzebujesz miłosci musisz sie zakochac .

  Nie czuję takiej potrzeby.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane