gość
gość [28.12.16, 20:50]
odpowiedzi: 6

Przeprowadzka za granice...

Mam 16 lat. W tą wigilię, moi rodzice powiedzieli, że mają do powiedzenia coś ważnego, od roku zastanawiali sie, aż w końcu powiedzieli, że prawdopodobnie w maju 2017 będziemy przeprowadzać się do USA, do Atlanty, na stałe. Na początko myślałam, że to jakiś żart. Rodzice wytłumaczyli, że będą mieli dobrą prace, i zarobki będą o wiele lepsze. Spytali co ja o tym sądzę i czy chcę. Miałam 2 dni do namysłu; plusy: po pierwsze rodzice by mieli dobrą prace, większe zarobki, poznałabum nowe miejsce, no i ogólnie Stany... Ale minusy są takie, boję się, bo to daleko, na stałe, mam tu przyjaciółkę, trudno mi nawiązywac nowe kontakty, z moją przyjaciółką jesteśmy tak bliskie, znamy sie od urodzenia... Dzis powiedziałam rodzicom, że zgadzam się. A co wy byście wybrali?, chce mi sie płakać, z za razem czuje ekscytacje.Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  Beka z SKYLINE [28.12.16, 21:05]
  Spróbowałbym. Nowe miejsce, to też szansa na poznanie innych kultur. Rozwinięcie umiejętności. Z przyjaciółką możesz pisać, a i od czasu do czasu przylecieć, rodzice na pewno Ci nie zabronią. Ale to Ty musisz być świadoma decyzji i musisz tego chcieć...
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [28.12.16, 21:29]
  Ja mieszkam w us 28 lat
  duzo lepiej niz w polsce
  nie boj sie ja mialem 15 lat jak sie przeprowadzilismy
  lepsze warunki lepiej jest ze wszystkim
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [02.03.17, 00:13]
  Dobre kartony na przeprowadzki ma WOK http://www.wok-kartony.pl/ te są mocne, nie ma co brac ze sklepów bo są brudne i zużyte, mogą zawsze pęknąć i problem gotowy.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [04.04.17, 12:56]
  Tak, ja też bym pojechała i tak też zrobiłam z tym wyjątkiem, że jestem dorosłą osobą wiec to wyglądało trochę inaczej;) Rozumiem, że przeprowadzka to bardzo ważne wydarzenie, dobrze jest się przygotować, ja skorzystałam w tym wypadku z usług firmy przeprowadzkowej www.przeprowadzkigdansk.eu polecam, możesz w ten sposób bardzo przysłużyć się rodzicom bo zakładam, ze to nie lada problem dla niech:)
 • KSU15
  (0 - 0)
  0%
  KSU15 [12.07.17, 21:44]
  Jeśli chodzi o przeprowadzki za granicą, a dokładniej Holandia, to polecam firmę:
  Jacek M-TEH
  http://www.transport-leiden.nl/
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  Jagna [24.12.17, 21:21]
  Przed taką przeprowadzką zawsze jest stres, to jest naturalne. Z dnia na dzień trzeba praktycznie wszystko zmienić, pozamykać tu wszystkie swoje sprawy, by tam zacząć od nowa. Ale do odważnych w końcu świat należy. Jeżeli masz taką możliwość to jak najbardziej korzystaj. O samą przeprowadzkę rzeczy nie masz się też co martwić, mamy świetne firmy, które zajmują się zarówno przeprowadzkami międzynarodowymi, jak i wszystkimi formalnościami, które się z tym wiążą. Zerknij na http://www.przeprowadzki-pozna(...)lskaniemcy.html Myślę, że kontaktując się z TDU dokładnie omówicie jak przeprowadzka ma przebiegać, by jak najbardziej ułatwić wam ten moment i żeby poszła szybko i sprawnie.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane