gość
gość [10.11.16, 16:00]
Tagi: chcialam | detoks | zrobic
odpowiedzi: 4

Chciałam zrobić detoks

Chciałam zrobić detoks całego organizmu i szukam lekarza medycyny naturalnej, znacie kogoś z krk ?Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [22.11.16, 16:00]
  Coraz więcej ludzi zaczyna sobie zdawać sprawę w naszym kraju, że leczenie farmakologiczne i usuwanie tylko objawów chorób to droga donikąd. Mnie przywrócili do żywych bez użycia jednej tabletki w Vitanea na Podłęskiej. Jak tutaj przychodziłem pierwszy raz to cierpiałem na bezsenność i spore problemy męskiej natury. Teraz odzyskałem radość życia, pewność siebie i wszystkie wyniki badań mi się poprawiły. Polecam to miejsce.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [09.02.17, 10:50]
  A zastanawiałaś się nad turnusem oczyszczającym? Ja byłam w zeszłym roku na turnusie opartym o dietę dr Dąbrowskiej w ośrodku www.siodmylas.pl. Wyjazd był bardzo udany, nauczyłam się wiele na temat odżywiania i oczyszczania organizmu. Dodatkowo dzięki oczyszczeniu czuję się teraz o wiele lepiej i nabrałam nowych chęci i motywacji.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [05.03.17, 21:25]
  Od jakiegoś czasu planowałam wprowadzić do swojej diety młody jęczmień. Jednak nie bardzo uśmiechało mi się codzienne parzenie suszu. Dopiero jak znalazłam na stronie internetowej pod adresem www.mlodyjeczmien2000.pl ekstrakt z jęczmienia w postaci kapsułek to zaczęłam kurację i muszę przyznać, że już widzę pierwsze efekty!
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [16.08.17, 14:20]
  W Polsce wszy, objawy od pierwotniaków, świerzb, tasiemce ludzkie to niestety bardzo popularne pasożyty w dalszym ciągu. Szczególnie dzieciaki przenoszą z piaskownic, po zabawie ze zwierzakami, przez dotykanie brudnych rzeczy. Profilaktycznie czosnek. Jak nie pomaga to coś w stylu ecoDetox.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane