gość
gość [01.11.16, 17:35]
odpowiedzi: 3

Przespałam się z typem za świeżaka z biedronki

Sąsiad załtwil mi za seks bez zabezpieczeń cały karton naklejek na świezaki.Dzieci były bardzo zadowolone.Musiały tylko poczekać jak skończymy bo poszły po odbiór ze mną.No i tu jest problem bo ten stary sąsiad chciał bez i mnie zalał i najprawdopodobniej jestem w ciąży bo zrobiłam test przez internet i w dodatku mąż sie dowiedział o zdradzie bo wpisałam ten bardzo dobry numerek w kalendarzyk.
Co zrobić żeby przekonać go że dziecko jest tego jelenia znaczy mojego męża?


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (2 - 0)
  100%
  Deska [01.11.16, 17:50]
  Jak jutro weźmiesz i ten pacior, to on nie wie. Idź teraz jusz tam i to ten wtedy my wy oni.

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  (2 - 0)
  100%
  najlepsza Deska [01.11.16, 17:50]
  Jak jutro weźmiesz i ten pacior, to on nie wie. Idź teraz jusz tam i to ten wtedy my wy oni.
  Jak jutro weźmiesz i ten pacior, to on nie wie. Idź teraz jusz tam i to ten wtedy my wy oni.
 • gość
  (1 - 1)
  50%
  gość [01.11.16, 21:35]
  Po tym inny przywódca Demonów zabrał oko i stworzył z niego byt nawigujący Zergi po kosmosie.
  Za pomocą Celebgrateów Zergi zaatakowały Imperium. Doszło do wojen rojów (Brood War).
  Podczas wojen również planeta Protossów ucierpiała (Overmind zniszczył centrum miasta Protosskiego). Ostatecznie dzięki broni czasowej Prottosi, Ludzie i Anioły wygrali. A Smoki z wyjątkiem Czerwonego Piekielnego Smoka (Acida) przyłączyły się do Aniołów. Okazało się że Overmind przetrwał dzięki opętaniu Kerrigan. Ludzie raz ją uwolnili. Ale wróciła do roju dla władzy. Z rojów przetrwał tylko Daggoth gdyż był moim towarzyszem w życiu jako Watcher (a po za tym rój Tiamat nie chciał dorosnąć i być machiną do zabijania). Overmind został uwięziony w Sheoghu na Ashan. Bez niego celebrate straciły łączność międzygwiezdną i roje się rozpadły. Pozostał tylko rój zielony (pozostały po asymilowanym przez Zergów Smoku Zelusie - zabitym przez Kerrigan) i rój fioletowy Kerrigan. Z jego pomocą Kerrigan zabiła Imperatora ludzi i udowodniła że jest terrorystką (gdyż bez Imperatora nagle wszyscy ludzie się wylogowali z Matrixa wracając do domów i rodzin na innych światach).
  W międzyczasie Duran - anioł stróż ludzi - gdyż ma niebieskie światło w oczach, przejął rój niebieski żółty zergów i wychodował hybrydę zerga z protossami. Mając takie wsparcie pokonał zielony rój przejmując go od środka. Kerrigan z ostatnim rojem fioletowym uciekła tam gdzie wzywał ją głos Overminda czyli na Ashan. Tam rozpoczęła walkę w celu uwolnienia Overminda.
 • gość
  (2 - 0)
  100%
  gość [02.11.16, 11:14]
  a.... to ten wróbelek miał jedną nóżkę... bardziej???
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane