gość
gość [21.02.16, 22:55]
Tagi: ale | balem | dzisiaj | je | letnia | milfa | 39
odpowiedzi: 4

Ale milfa je'bałem dzisiaj, 39 letnią

to był zdecydowanie najlepsze ruhansko mojego życia, pomimo tego że wczoraj już się ruhałem to pała stała w pełnym wzwodzie cąły, czas a właśnie wczorajsze spowodowało że ruhałem ją dłużej niż wczorajszą, aż się zmęczyłem. otworzyła mi drzwi, naczytałem się o niej uprzednio na roksie, zwszystko się zgadzała, to samo co na zdjęciach, jedynie fotki z lekka retuszowane, ale to samo ciało, w rzeczywistości była jednak niższa, to na plus. twarz lekko pomarszczona ale i tak ładna a nawet dodawało jej uroku ze względu na wiek, jesli chodzi o ciało to jak nastolatka, c'ycek nadal jędrny, miała 2cm suty , bardzo sztywne co świadczy o tym że nimfomanka chyba. otworzyła mi drzwi z uśmiechem, nie dziwiła się jak niektóre w jej wieku że taki młody, to na plus. od razu zaprosiła do pokoju, rozmowa normalna jak z koleżanką. zapytała o pieniądzę, opłata przed, za pół godzinki brała 120 ale dałem 150, tyle co za godzinę, nieraz myslę że specjalnie takie stawki dają żebym się wstydził rozmieniać jak ż'yd i wprowadzał krępującą atmosferę. opłaciłem, zapytała czy się myję, tak mowię bo jechałem. no co tu opisywać, łazienka, prysznic, czysto. zauważyłem że wydzielam dużo preejakulatu, to dobrze będzie jej smakować. wychodzę , zaprasza do pokoju, mówi że anala nie robi i nie można wkładać palców. XD mówię okej, pyta się jak zaczynamy, mówię lodzik, każe się położyć, zrobiła bez gumy, po jakichś 4 minutach stwierdziłem że można zacząć, pyta się w jakiej pozycji, wogle bardzo uprzejma, elegancka była, na 100% wpadnę do niej przy następnej okazji, najlepsza u jakiej byłem. mówię od przodu, ona się uśmiecha i mówi że też tak lubi. połechtałem jej cipkę przed wejściem, minus że nie miała lubrykantu, po wczorajszym je'baniu i dzisiaj dopiero zauważyłem że różnica jest ogromna, lepiej jak gładko wchodzi, nie czuć jak kondon obciera o piz'dę. no i co tu pisać, nogi założyła mi na klacie, to dobra odmiana po wczorajszej też miłej bardzo , próbującej coś zagadać ale jednak mało aktywnej, założyłaSortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [21.02.16, 22:56]
  założyła mi nogi na klacie i zaparła się że mogłem głębiej wchodzić. stęk'ała mocno, macałem jej piersi, oplatałem suty palcami, masowałem, łapałem za biodra, za ramiona, tak fajnie też zrobiłem, wziąłem jej nogi wokół swoich bioder, potem złapałem za tyłek, lekko uniosłem i tak jak bym ją nadziewał na siebie -pierwszy raz takie coś, co właśne sobie wyobrażałem to wczoraj w łóżku, bo planowałem dzis też iść - ta fantazja się spełniła. Bardzo mała się wydawała, wczorajsza była wysoka, w szpilkach zdawało się jak by dosięgała mi do głowy. ta do klaty. jak już mówiłem jak na ten wiek to ciało ewenement. , piszę "jak na swój wiek" co nie znaczy dosłownie "jak na ten wiek" bo to było najlepsze ciało jakie bzykałem, na drugim miejscu, do dzisiaj na pierwszym taka 19-22 latka z burdelu bo miała mniejszy c'ycek.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [21.02.16, 22:56]
  je'bałem ją całyt czas w tej pozycji, dobrze mi było to wolałem nie zmieniać od tyłu bo jeszcze by się okazało że się źle wypina i będę znowu zmieniać co chwilę jak nie zdecydowany, bzykałem ją tak kilka minut, mocno dyszała, ja z czasem też zaczynałem, na przemian wolniej i z całej siły na niej. chwytałem tu i uwdzie, za tors, za uda, za łydki i mając ręcę za sobą wchodziłem w nią jak tłok w cylinder, wyciągałem go całego aż do główki i wkładałem. tak długo że aż stwierdziłem w myślach, dobra starczy, bo się zaraz wku'rwi jeszcze, i musiałem kończyć, od tego minęły jeszcze ok 2 minuty zanim się spuściłem. i to jest najlepsze w seksie, że podczas masturbacji tak się nie zmęczę, po cichu dochodzę bez wydawania dźwięku, tutaj tak się nie da, na wet jak bym się starał wstrzymać oddech to bym się dusił. doszedłem, wyjąłem go, ona się spojrzała na niego, ja chciałem wstać i jeszcze na nią poleciałem XD zaśmiała się. dała chusteczki do wytarcia, potrzymała mi go, opletła chusteczką i zdjęła tak prezerwatywę, potem dała żebym już sam sobie go wytarł. wstałem, poszedłem po ubrania do łazienki, jeszcze gadka szma'tka. w łazience włączyłem kamerę (chciałem nagrać wejście i byłem pewien że udało mi się nagrać i będzie dobrze ją widąć a co zobaczyłem że ni trafiłem w przycisk...) włączyłem kamerę ale nie wiem czy nadaje się do publikacji, za dużo słychać mojego głosu. w sumie polska jest duża mógłbym upublicznić, jest nagrane nawet moje ciało w lustrze, tego jeszcze nie było. potem chowam tel do kieszeni i słychać chwilę rozmowy z nią i wyjście.
  Najlepsza u jakiej byłem, trzecia do której planuję zawitać ponownie.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [21.02.16, 22:57]
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [21.02.16, 23:10]
  pomyliłeś portale deklu, recenzje sie pisze na garsonierze
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane