Dobry wieczór dzieciaczki.Chcecie bym opowiedział wam bajeczkę?(Tak!)Dobrze moi drodzy mali przyjaciele.Słyszeliści e już historie o trzech wilkach i jednym złym prosiaku?

Dawno, dawno, dawno temu, za siedmioma górami, siedmioma morzami, siedmioma pustyniami, siedmioma oceanami, siedmioma lodowcami, siedmioma bagnami i siedmioma wrotami do piekła, żyła sobie pewna osada.
W owej osadzie mieszkały same wilczki. Wódz wilczek był szczęśliwy widząc rozrastająca się społeczność.
Niestety pewnego dnia przybili oni, ludzie. Wybudowali obok fabrykę, składowanie odpadów promieniotwórczych. Wilczki były mądre, ewakuowali się ze swojego wilczekwill w pospiechu, uciekając przed powodzią świecących ciemności płynów, na których unosiły się truchła znanych ich przyjaciół. A to pan jelonek wzywał pomocy, a to bóbr tonął w opadach, a tam obok futro borsuka odchodziło od ciała, później skóra i mięśnie stawały się jednolitą papką.
Mądre zwierzęta ukryły się głębiej, w lesie. Jednak jak to świnka - jest wszystkożerna, serio, widziałem jak nie jedna zjadła dzieciaka - ludzkiego. Świnka skosztowała trupy leżące na wyschniętej ziemi, wyschniętej przed odpady.
Zmutowała. Stała się ogromną maciorą, wyrosły jej zęby.
Wilczki znalazły nowy dom, jednak jak to wilczki, nie potrafiły zbudować domu z cegieł, wiec zostały pożarte przez świnie.
Koniec.


Najlepsza odpowiedź

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • SwinkaBrygida
  (2 - 0)
  100%
  najlepsza SwinkaBrygida [25.10.15, 20:49]
  >:d .
  >:d .
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  gość [25.10.15, 20:52]
  Brydzia :DDD Zapewne chciałaś powiedzieć o wilku mowa ^^ ....
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [25.10.15, 20:55]
  I mozna isc spac
->
Opcje pytania
Opowiadacz - inne pytania Więcej pytań »
Sponsorowane