Rozchylają się ściany piramidy - Bardzo skrzypi, przydałoby się naoliwić. Po chwili wychodzi z niej Faraon wyglądający młodo jak Krzysztof Ibisz. A przy nim mumie jak marzenie wszystkich nekrofilii.

Rozmowy cywili:
-Taki prank byłby za drogi na Prima Aprilis.
Dimitri - Rusek zza granicy do rodziny: Kolejny powód by dziś pić.
Ktoś z Ameryki: A mogłem jechać na wakacje na Malediwy.
Ktoś ma rozkminy - A może w galaktycznym kalendarzu Faraon ma imieniny, jako prezent zaoferowali mu bycie znów wśród żywych?
Ktoś krzyczy ''To nie zwidy'',
Pokerową twarz zachował jedynie Sfinks.
Do akcji dołączają ludzie z telewizji, wyścig by być jak najszybciej na wizji - ''Mumie i kosmici, redakcja ma nadzieje że nie obcy im jest pacyfizm''.
Nagle krzyki, promień śmierdzi zabija ludzi ze stacji SyFy, armia rusza na miasto i nikt nie zna przyczyny. Faraon: ''By przeżyć potrzebujemy krwi dziewicy!''
W radiu: ''heh ja bym na nie nie liczył, znaleźć je to nie lada wyczyn, czyżby z planów nici? Gdyby je zdobyli to bym się zadziwił...''

Pokaż odpowiedzi użytkownika (1) »Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • RapGod
  (1 - 0)
  100%
  RapGod [20.10.15, 23:15]
  Wiem jedno, trupi legion podążają ślepo za Faraonem bo to ich wódz i mentor.
  Miej pewność - dalej śmierć czczą, choć spoczywali tysiąc lat pod ziemia, wątpię by ich mózgi były z demencją.
  Znów zapanuje ciemność, a wszystko przez to że ludzie z rożnych innych epok miały moc niebios. Od początku nauki historii mi się to nie podobało, nawet średnio.
  Sedno - Nie uratuje nas żaden heros z giwerą, tylko bardziej się wnerwią, jedyne wyjście - pertraktacje pokojowe - Jak to polak, zabieram ich na kielon. Nie chce słyszeć ' Liberum Veto''. Honor? Olej to.
  No bo jak ich zabić? Wie ktoś? Większość już by umarła, na przykład ten gość - Danny ''Maczeta'' Trejo - Nie potrzebny im żaden ostry przedmiot, wyeliminują goła ręką. Mumia...Nie uciekniemy przed nią.
->
Opcje pytania
RapGod - inne pytania Więcej pytań »
Sponsorowane