gość
gość [25.09.15, 00:14]
Tagi: RATUNKU
odpowiedzi: 2

Ratunku

W czerwcu brałam suplementy. Bratek w Tabletkach i Morwa Biała
a w sierpniu byłam mocno przeziębiona i brałam antybiotyk Azymicin. Co może być przyczyna częstych miesiączek tj; 04.08.15. potem 24.08.15. i następnie 11.09.15. pomocy


Najlepsza odpowiedź
  • gość
    (1 - 0)
    100%
    gość [25.09.15, 00:36]
    Antybiotyki rozregulowują organizm, poczekaj trochę

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
  • gość
    (1 - 0)
    100%
    najlepsza gość [25.09.15, 00:36]
    Antybiotyki rozregulowują organizm, poczekaj trochę
    Antybiotyki rozregulowują organizm, poczekaj trochę
  • gość
    (1 - 0)
    100%
    gość [03.01.16, 13:46]
    nie no, mysle ze te naturalne suplementy to Ci nic ie zaszkodzily. Jak w ogóle to teraz wyglada? Bo jak po takim czasie masz nadal rozregulowane to cos moze byc nie halo. Mi sie tak porobilo po pierwszym dziecku, ale to potem bralam shatavari z hepatica, taki suplement, i mi pomoglo to.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane