Francja: Młoda kobieta pobita przez muzułmanki za opalanie się w bikini!

Multikilti okazuje się coraz większym problemem również we Francji. Nie tylko muzułmanie demolujący ulice i napadający na mieszkańców Paryża są problemem. Zagrożenie stanowią nawet muzułmańskie kobiety, które atakują młode Francuzki!
Jak się do tego odniesiecie ?
PS: Premier Ewa Kopacz (Platforma Obywatelska) godzi się na przyjmowanie imigrantów, kto wie, czy za 20-30 lat nie będzie podobnego problemu w Polsce.

26.07.15, 17:10

Rozszerzenie dodane przez autora pytania:

Do ataku doszło praktycznie w centrum miasta, jednak w miejscu przeznaczonym dla relaksu i wypoczynku, tzw. Léo Lagrange Park.

Na początku jedna z muzułmanek podeszła do kobiety i zwróciła jej uwagę, że jej strój jest nieetyczny. Kobieta odparła, że ma prawo ubierać się według własnych zasad. To rozwścieczyło muzułmankę, która wróciła po chwili z koleżankami.Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    EwaXDD11 [20.01.16, 08:47]
    Ostatnio odkrylam fajny butik w centrum starego Krakowa - GossipingGirl. Mozna tam znalezc wyjatkowe kreacje. o fajnych wzorach. Moja nastoletnia corka, rowniez znalazlam tam cos dla siebie. http://gossipinggirl.pl/
->
Opcje pytania
goscmw - inne pytania Więcej pytań »
Sponsorowane