gość
gość [22.07.15, 12:25]
odpowiedzi: 2

Berdache (przebrany homoseksualista) u Indian pełnił zazwyczaj rolę wróżbity, uzdrowiciela czy szamana XDDD ku))Rwa jestem waszym szamanem ku))rwy

Seksualność jest aspektem ciała mentalnego. Kiedy ciało mentalne się inkarnuje, wyszukuje okoliczności życia, które najlepiej wyrażają jego naturę i które będą prowadzić do opanowania lekcji potrzebnych podczas tego wcielenia. Jest to podstawą, a nie kwestią ziemskiego wyboru, który powstaje podczas samego wcielenia. W człowieku, każdy rodzaj seksualności niesie ze sobą konkretny zestaw lekcji życia, gdyż jesteśmy stworzeniami społecznymi, które żyją w kontekście określonej kultury. W kulturze ludzkiej osoba homoseksualna napotyka zupełnie inne doświadczenia niż heteroseksualna.

Orientacja seksualna jest nie jest kwestią równowagi elementów. Wchodzi ona jednak w grę w odniesieniu do naszej reakcji na własną seksualność i do jej wyrażania, niezależnie od tego, czy jest to hetero-, homo- czy biseksualizm. To jest właściwy obszar zagadnienia, w odniesieniu do wpływu seksualnej orientacji na ścieżkę hermetyczną.

Osoba heteroseksualna nie jest bardziej lub mniej właściwa dla duchowości i hermetyzmu niż osoba homoseksualna i vice versa.


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  gość [22.07.15, 12:29]
  zgłoszone :)

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  Yoh Asakutaz [22.07.15, 12:26]
  Amidamaru do miecza!!!
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  najlepsza gość [22.07.15, 12:29]
  zgłoszone :)
  zgłoszone :)
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane