gość
gość [28.08.09, 10:33]
odpowiedzi: 3

Co ja mam zrobić?

Prawdopodobnie w każdym bloku jest osoba, którą interesują nie tylko jej sprawy... Najczęściej bywa to kobieta, która wychodzi poza ramy swojego życia i wnika w to co robią jej sąsiedzi. W bloku w którym wydarzyła się ta historia też była...Zdarzyło się to w środku upalnego lata (parę lat temu, kiedy można było liczyć na upalny lipiec :-) ). Znajomego mieszkającego w tym bloku odwiedził kumpel, który właśnie wrócił z saksów. Polało się mnóstwo alkoholu, jak to u nas bywa, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z męskim spotkaniem po latach. Rodak który nie wyjechał na obczyznę, pochwalił się koledze, kupionym okazyjnie na wyprzedaży kombinezonem narciarskim.
- Stawiam flaszkę jak go założysz, chcę zobaczyć jak w nim wyglądasz - zaproponował kolega.
Pomysł przeszedł, ale gdy kumpel dumnie prezentował swój nowy nabytek, zrodził się nowy...
- Wiesz co, stawiam bardzo dobrą whisky, jak założysz jeszcze narty i zjedziesz po schodach - namawiał go kolega dalej.
Gościu trochę się krygował, że przecież to lato, że schody... Gdzieś tam w nim zapewne kołatały się resztki zdrowego rozsądku. Wszystko do czasu, bo uległ w końcu sile perswazji i wyszedł na klatkę...Trzymając się poręczy zjechał w dół. Raban wybawił blokową z mieszkania. Sprawił, że wyściubiła z niego nie tylko nos, ale postawił na klatce również stopę, którą niefortunny narciarz podciął końcówką nart. Kobieta straciła równowagę, przewróciła się i potłukła. Chłopaki zawinęli się do siebie, wytrzeźwieli i dręczeni wyrzutami sumienia udali się do szpitala, gdzie pogotowie odwiozło sąsiadkę. Chcieli dowiedzieć się jak się czuje.
- Panie to jakaś wariatka jest. Ona opowiada, że narciarz przejechał ją na schodach !! - oznajmiła wzburzona recepcjonistka. - Na "srebrzysko" ją mają odwieźć - skończyła.
Srebrzysko to nasz lokalny psychiatryk...Gdyby to była baśń, morał byłby taki, że wścibstwo zostało ukarane, ponieważ nie jest, mam nadzieję, że kobicina się z tego wykaraskała, a może nawet, że ją to czegoś nauczyło.Co począć?


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (21 - 0)
  100%
  gość [28.08.09, 10:35]
  Zostaw to tak jak jest, ale ubaw po pachy xDDD

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  (21 - 0)
  100%
  najlepsza gość [28.08.09, 10:35]
  Zostaw to tak jak jest, ale ubaw po pachy xDDD
  Zostaw to tak jak jest, ale ubaw po pachy xDDD
 • gość
  (21 - 0)
  100%
  gość [28.08.09, 10:36]
  Ciężko mi w to uwierzyc. ale zostaw to w spokoju jezeli to prawda ;)
 • Wiosenna
  (21 - 0)
  100%
  Wiosenna [28.08.09, 10:40]
  Masakra jakaś. Z jednej strony ma za swoje, a z drugiej trochę ich poniosło, tak źle tak niedobrze.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane