gość
nieświadomy [15.08.14, 23:44]
Tagi: damsko | meska | przyjazn
odpowiedzi: 5

Przyjaźń damsko-męska?

witam forumowiczów:-) Mam do Was pytanie dość trudne. Jestem od niedawna z dziewczyną, która ma "przyjaciela".. Twierdzi ze to tylko przyjazn lecz ja osobiście w to nie wierzę tym bardziej ze nie chce Ona tej przyjaźni stracić, a dodam że On jest wolny. Co najlepsze w tym wszystkim, to to, że dziś na spotkaniu zauważyła pewnego faceta który całował się z jakąś dziewczyna. Jej reakcja to szok, i w moim odczuciu niezła złość. Na pytanie coa Ty tak zareagowała, opowiedziała mi historie ze kiedyś się z nim przyjaznila, no i pewnego dnia zabrał jej tele, zaczęli się droczyc i doszło między nimi do całowania się. Po tym wszystkim ona myślała ze będzie z tego coś więcej ale jakoś nie wyszło. A dziś gdy go zobaczyła to ostro się wkurzyła widząc go z inną... Co mam o tej sytuacji z ta reakcja myśleć, a co myśleć o tym drugim przyjacielu którego nie chce stracić
?... Osobiście mam ogromne obawy... Proszę Was o poważne odpowiedzi, gdyż zależy mi cholernie na tej dziewczynie ale znów jeżeli mam słuszne obawy to nie wiem czy czasem nie okaże się że ten związek nasz się rozpadnie bądź zdradzi właśnie z przyjacielem.


Najlepsza odpowiedź

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • szatanica666
  (3 - 1)
  75%
  najlepsza szatanica666 [15.08.14, 23:48]
  Zazdrosny jesteś i tyle.
  Zazdrosny jesteś i tyle.
 • gość
  (2 - 0)
  100%
  gość [15.08.14, 23:50]
  Najlepiej porozmawiać z nią szczerze... Albo wziąć popcorn i czekać na rozwój sprawy! :D
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  egzaminator [15.08.14, 23:51]
  Myślę, że powinieneś się dowiedzieć sam, że między nimi jest coś "dużego" ( bez skojarzeń). Najlepiej zapytaj ją wprost czy kocha tamtego chłopaka ( a raczej kocha) bo jeśli tak to z waszego związku nic nie będzie, podczas gdy ona będzie wciąż myślała o innym. Pozdrawiam.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  nieświadomy [15.08.14, 23:54]
  Zazdrość jakaś musi być, ale czy czasem nie jest coś dziwnego w jej reakcji na jej byłego przyjaciela tym bardziej ze sama stwierdziła że liczyła na coś więcej? A teraz jeszcze jest ten drugi przyjaciel, dla którego pewnie poświęciła związek skoro twierdzi ze nie chce.go stracić..
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  nieświadomy [15.08.14, 23:58]
  Ale właśnie o to chodzi ze niby z tym kolesiem co go zobaczyła juz nie ma nawet przyjaźni, tyle że ta jej dziwna reakcja na jego widok. A jeszcze jest ten niby drugi przyjaciel i też nie wiem czy czasem z nim nic jej nie łączy...
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane