gość
janek [23.07.14, 05:44]
odpowiedzi: 3

Denerwują mnie wasze idiotyczne poglądy.

Te idiotyczne stereotypy o 15 latkach w ciąży albo młodzież zapatrzona w JKM.
Od początku. Kobieta ma zajść w ciążę kiedy tylko chce. 12 lat, 13. Kiedy tylko może się poczuć za dojrzałą umysłowo i fizycznie. Od tysięcy lat właśnie w takim wieku kobiety rodziły dzieci. Obecnie społeczeństwo jest nastawione na ciążę dopiero grubo po 20.
Dalej JKM. Słuchacie go ślepo bo mówi inaczej niż inni, nie ważne czy ma rację, czy nie. Choćby ostatni wpis o Szczuce, co wg JKM słusznie uderzyła chłopaka z Pyta. Albo chcecie likwidacji NFZ. W USA czegoś takiego nie ma, są prywatne ubezpieczalnie. I wiecie co? Ludzie bankrutują bo się okazuje, że ubezpieczalnia nie pokryje kosztów usunięcia wyrostka robaczkowego, i muszą dopłacać setki tysięcy. W Polsce jest dobrze, jesteśmy ubezpieczeni i nie musimy się martwić, że rodzina się pogrąży usiłując spłacić jakąś operację. Dawajcie, rzucajcie we mnie mięsem.


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (2 - 0)
  100%
  gość [23.07.14, 05:48]
  Rzucam w ciebie kurzą piersią i udkiem :-)

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  (2 - 0)
  100%
  najlepsza gość [23.07.14, 05:48]
  Rzucam w ciebie kurzą piersią i udkiem :-)
  Rzucam w ciebie kurzą piersią i udkiem :-)
 • gość
  (1 - 1)
  50%
  gość [23.07.14, 05:58]
  ja rzucam kością po kurczaku ..więcej nie dostaniesz żarłoku
 • gość
  (1 - 1)
  50%
  gość [23.07.14, 09:23]
  Twierdzisz, że 12-nastolatki są gotowe na ciążę? Chciałbyś, żeby twoje dziecko miało dziecko(tak, dzieci mają dzieci) w takim wieku, nie wiedząc nawet, kto jest ojcem? W takim razie lepiej idź się lecz na nogi, bo na głowę za późno. Twoje poglądy są idiotyczne. Swoim dzieciom osobiście pozwolę na stosunek gdy mają lat 16+, bo wtedy blisko im do dorosłości i mogą wziąć ewentualny ślub, a jeśli ojcem będzie jakiś chłopczyna na imprezie, to osobiście go odszukam i pobiję. Znam dziewczynę, która urodziła dziecko w ostatniej klasie gimnazjum i nie jest to takie kolorowe, jak sobie wyobrażasz. Co gorsza, urodziła bliźniaki. Egzaminu nie zdała, musiała powtarzać klasę, a po powrocie do domu czekały ją pieluchy i darcie się na pół osiedla. Ty sobie wyobraź że dziecko które jest w piątej lub szóstej klasie podstawówki będzie miało niemowlę pod opieką. Psychicznie tego nie wytrzyma i będzie miało trudności z przejściem od klasy do klasy. A co do operacji, może i jesteśmy ubezpieczeni, ale na zabieg trzeba czekać kilka miesięcy, jeśli nie lat. W takim czasie to można od razu się zaciukać i mieć święty spokój a nie męczyć się.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane