Zapomniałem hasła » Zarejestruj się »
gość
gość [21.11.08, 19:41]
odpowiedzi: 19
Zgłoś

Tetracyklina- leczenie tradziku

bylam dzisiaj u dermatologa i przepisal mi na tradzik tetracyklina-antybiotyk... tylko lekarz byl starszy i taki malomowny a mam pare pytan.. czy tradzik po tym znika raz na zawsze czy jednak moze powrocic ? ile taka kuracja trwa ? [mam za 2 tyg kontrole]
i jezeli mialyscie jakies doswiadczenie podzielcie sie ;))

z góry dziekuje;*


Najlepsza odpowiedź
  • gość
    (1 - 0)
    100%
    gość [21.11.08, 19:42]
    było sie go wypytać, ja zawszee sie o wszystko dosłownie pytam co mi śloina na język przyniesee ;PP

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
  • gość
    (1 - 0)
    100%
    najlepsza gość [21.11.08, 19:42]
    było sie go wypytać, ja zawszee sie o wszystko dosłownie pytam co mi śloina na język przyniesee ;PP
    było sie go wypytać, ja zawszee sie o wszystko dosłownie pytam co mi śloina na język przyniesee ;PP
  • gość
    (1 - 1)
    50%
    gość [21.11.08, 19:59]
    ŻADEN antybiotyk w kremie, żelu czy Bóg wie czym jeszcze nie wyleczy CAŁKOWICIE trądziku. Może ci ZALECZYĆ, a po np pół roku idealnie gładkiej skóry znowu zaczną ci syfy wychodzić. Tylko takie specjalne tabletki nieodwracalnie niszczą trądzik. Ale są drogie (6000 zł - 10 000 zł) i mogą powodować wiele skutków ubocznych (nadciśnienie, problemy z krążeniem). To tak jak z opryszczką - nie zaleczysz całkowicie, zawsze może wrócić.
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    gość [21.11.08, 20:01]
    ja uzywam MASC CYNKOWA jest naprawde super wyprobowana na kilku rodzaji skory
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    gość [21.11.08, 20:05]
    ja się tym leczyłam, dopóki brałam było ok, ale jak odstawiłam to wszystko powróciło po niedługim czasie + do tego podrażniony żołądek
  • gość
    (0 - 1)
    0%
    gość [21.11.08, 20:22]
    Izo retinoidy (syntetyczna witamina A) niszczą ostro trądzik bo DRASTYCZNIE wysuszają skórę. Kuracja kosztuje kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy i trwa około roku.

    Ale nie ma sensu stosować jeśli jest się bardzo młodym, bo nawet po tym leku po jakimś roku trądzik może wrócić - bo nie jest uregulowana gospodarka hormonalna jeszcze. Trądzik jest głównie przez to - hormony.

    Z drugiej strony przez wiele lat dermatolodzy dawali mi przeróżne rzeczy, wydałam kupę kasy na leki i wizyty i nic. A po Aknenorminie (to retinoid), po roku i z cieńszym portfelem - ale wyglądam normalnie (czasem coś się zdarzy, ale bez porównania z tym co było)
  • gość
    (1 - 0)
    100%
    gość [22.11.08, 16:08]
    Bardzo niszczy zoladek !!!!
    Bardzo!
    A pozatym w skutek brania
    tylko "wycisza tradzik.
    Po odstawieniu WRAAAAAAACA!!!!!!

    Doswia dczona jestem dotkliwie tym antybiotykiem!!!
    Mialam na poczattku 150a potem 600mg

    Nie polecam!
    Stara technika leczenia wlasnie przez takich starych jak Twoj lekarzy!
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    limette [23.11.08, 18:16]
    Też uważam ,że antybiotyki to ostateczność. Ja od jakiegoś czasu stosuję kremik z apteki Acne-Derm i jest super ( choć na efekt przyszło mi czekać ) . Skóra trochę wysuszona była na początku ale dobry krem nawilżający i jest dobrze. Aha, krem można kupić bez recepty co tez jest fajne : )
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    gość [25.11.08, 20:59]
    Nie znam tego kremu. A drogi jest?
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    Paula [16.01.10, 22:32]
    ok 20 zl. ale wedlug mnie to lipna masc ;\ i pomaga tylko tym co maja zaskorniki i raz za czas jakis maly pryszczyk, a nie tym co maja powazniejsze problemy z cera
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    Olga [18.04.10, 16:30]
    nikomu nie polecam antybiotyku tetralysal(tetracykline)!!najgors ze co moze byc..ja przed braniem tetralysalu ,mialam 4 krostki wieksze i n myslalam ze tetralysal je zwalczy raz na zawsze..w czsie brania tego anybiotyku buzke mialam jak pupcie niemowlaka,chodzilam bez zadnego makijazu.. co sie okazalo w 3 mscu leczenia strasznie lecialy mi wlosy :((wypadla mi wieksza polowa wlosow,bylam zalamana.Stwierdzilam ze zakoncze kuracje..po kuracji zsyoalo mnie bardziej ,bylam strasznie zsypana ropnymi krostami bolocymi,tj nie do opisania:((odradzam tetracykline!!!obecnie jestem na kuracji pochodna wit A (aknen)pozdrawiam..
Dodaj odpowiedź
Odpowiada:
avatar gościa
:)
  • :/
  • :(
  • :)
  • :*
  • :<
  • :0
  • :o
  • >:D
  • :d
  • :|
  • :x
  • ;)
  • ;(
  • :p
  • :s
  • >:d
  • :D
  • >:o
  • :]
  • :[
  • :P
  • >:|

Pisząc odpowiedzi nie obrażaj innych. Więcej o netykiecie »

Wyszukiwanie
Zadaj pytanie
(potrzebujesz tylko 30 sekund!)
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane