Zapomniałem hasła » Zarejestruj się »
gość
gość [10.12.11, 16:19]
odpowiedzi: 4
Zgłoś

Odstawiłam YAZ i nie mam okresu :(

Witam! Ponad miesiąc temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne Yaz, od tamtej pory ANI RAZU nie uprawiałam seksu, a okresu jak nie było tak nie ma. Dodam, ze odstawiłam z końcem opakowania a ostatni stosunek był z dniem 21 tabl. wiec chyba do końca opakowania zabezpieczenie było? Martwię się aż tak ponieważ cały czas mam temperature od 37 do 37,4, zrobiłam już 2 testy i wyszly negatywnie, proszę o radę ;(


Najlepsza odpowiedź
  • gość
    (1 - 0)
    100%
    agnieszka [10.12.11, 16:21]
    po odlozeniu talbletek wogol antykoncepcji moze nie byc okresu, tak mi przynajmniej zdaje, w koncu orgaznim musi sam sie odzwyczaic, a jak bardzo cie to niepokoi to idz na kontrol, zawsze lepiej miec pewnosc :) ale przypomnij sobie jak bylo na poczatku brania tabletek, okres tez musial sie sam uregulowac po swojemu, teraz tez dalabym se czasu

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
  • gość
    (1 - 0)
    100%
    najlepsza agnieszka [10.12.11, 16:21]
    po odlozeniu talbletek wogol antykoncepcji moze nie byc okresu, tak mi przynajmniej zdaje, w koncu orgaznim musi sam sie odzwyczaic, a jak bardzo cie to niepokoi to idz na kontrol, zawsze lepiej miec pewnosc :) ale przypomnij sobie jak bylo na poczatku brania tabletek, okres tez musial sie sam uregulowac po swojemu, teraz tez dalabym se czasu
    po odlozeniu talbletek wogol antykoncepcji moze nie byc okresu, tak mi przynajmniej zdaje, w koncu orgaznim musi sam sie odzwyczaic, a jak bardzo cie to niepokoi to idz na kontrol, zawsze lepiej miec pewnosc :) ale przypomnij sobie jak bylo na poczatku brania tabletek, okres tez musial sie sam uregulowac po swojemu, teraz tez dalabym se czasu
  • gość
    (1 - 0)
    100%
    Anuchax3 [10.12.11, 16:22]
    To nie dobrze...
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    gość [10.12.11, 16:23]
    agnieszka
    po odlozeniu talbletek wogol antykoncepcji moze nie byc okresu, tak mi przynajmniej zdaje, w koncu orgaznim musi sam sie odzwyczaic, a jak bardzo cie to niepokoi to idz na kontrol, zawsze lepiej miec pewnosc :) ale przypomnij sobie jak bylo na poczatku brania tabletek, okres tez musial sie sam uregulowac po swojemu, teraz tez dalabym se czasu



    Też tak myślalam i sie za bardzo nie przejmowałam ale z kąd taka temperatura skoro czuję się dobrze?:(
  • gość
    (0 - 0)
    0%
    agnieszka [10.12.11, 16:26]
    hmm, jak cie to tak trapi, znajdz w internecie numer do jakiegos ginekologa z twojego miasta zadzwon i zapytaj, przynajmniej przestaniesz sie stresowac
Dodaj odpowiedź
Odpowiada:
avatar gościa
:)
  • :/
  • :(
  • :)
  • :*
  • :<
  • :0
  • :o
  • >:D
  • :d
  • :|
  • :x
  • ;)
  • ;(
  • :p
  • :s
  • >:d
  • :D
  • >:o
  • :]
  • :[
  • :P
  • >:|

Pisząc odpowiedzi nie obrażaj innych. Więcej o netykiecie »

Wyszukiwanie
Zadaj pytanie
(potrzebujesz tylko 30 sekund!)
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane